Купила тортик для всіх своїх колишніх товаришів по службі. Приходжу до них, а там колишній начальник каже, що без мене в них робота не йде…

Півроку тому мене звільнили. Я працювала інженером – не потрібні зараз нашим заводам інженери. Не потрібні й усе. Хіба що на чверть ставки, а не подобається – звільняйся.

Страшно було, але на чверть ставки жити вже просто неможливо. Звільнилася. Думаю, що робити. Умію працювати на комп’ютері. Чула, що в інтернеті можна знайти роботу. Але ось комп’ютера-то немає!

Походила по магазинах, зрозуміла, що кредит не подужаю. Стала питати у знайомих, і ось одна знайома моєї подруги погодилася продати мені комп’ютер старенький за чверть ціни в розстрочку.

Ура! Узяла таку необхідну техніку! Працювати-то я вмію, але роботу якось потрібно знайти. Сиджу майже цілодобово. Гроші закінчуються. Дивлюся якісь сайти, кручу їх точно, як “мавпа окуляри”, кудись записуюся, а тиша…

Хлопці знайомі обіцяють: я ось прийду, тобі допоможу розібратися, куди і що писати… і ніхто не йде. Розлютилася… і в усе в’їхала сама! Знайшла відповідний варіант творчої роботи, написала резюме.

Брат каже – ну тепер чекай! А чекати то вже не виходить. Гроші розрахункові скінчилися. Думаю, та гірше ж не буде, узяла і просто написала роботодавцю і роботи свої доклала. І він побачив мене і взяв!

Щастю моєму не було меж. Отримала за роботу перший гонорар! Купила тортик для всіх своїх колишніх товаришів по службі. Приходжу до них, а там колишній начальник каже, що без мене в них робота не йде.

От і запропонував повернутися на повну ставку. Ось так. Боролася за одне, а отримала інше. Щоправда тепер в мене нова проблема. Комп’ютер мій старенький взяв та й не витримав, поламався.

Але я тепер знаю, що це точно не страшно, адже на світі є друзі. Вони цілий консиліум зібрали і комп’ютер мій полагодили, залишилося тільки програми перевстановити.

Це був просто маленький епізод із життя маловдачливої жінки, але я знаю, я вірю, що все буде добре. Тому що на світі є друзі, і я сама не здаюся і не здамся.

You cannot copy content of this page