Квартиру чоловік колись отримав від держави, невістці нерухомість віддавати не збираюся

Ніна Павлівна не приховує, що любить свою молодшу дочку більше, ніж сина. У Тані, її дочки, не склалося сімейне життя, і вона пішла від чоловіка з маленькою дитиною до мами. З тих пір вони живуть разом.

А ось старший син щасливий у шлюбі, але до нього Ніна Павлівна не має такої ніжності, як до дочки і внучки. Олег живе окремо, вони з дружиною виплачують іпотеку, а нещодавно у них з’явилася дитина.

Я ще не бачила онука, правда, Олег запрошував в гості, але якось не до того було. Я допомагаю доньці виховувати внучку, готую їй обід, зустрічаю зі школи, мені ніколи по гостям ходити. Тим більше що немовля є немовля: воно або кричить, або спить, що з нього взяти.

З дочкою Ніна Павлівна живе в квартирі чоловіка. До недавнього часу в ній було прописано четверо людей: Ніна Павлівна, Таня, Олег і внучка. А пару місяців тому прийшли платіжки за комуналку. Тоді-то Ніна Павлівна і запідозрила щось недобре. Рахунки були більше звичайного. Коли Ніна Павлівна з’ясувала, в чому справа, вона зблідла.

Платіжки більше через те, що Олег без її відома прописав новонароджену дитину в її квартирі. Ніна Павлівна давно просила сина виписатися з квартири, щоб залишити все в спадок молодшій сестрі з дитиною. Вона одна, їй нема кому допомогти. А Олег з дружиною впораються.

Син був згоден з тим, що чоловік повинен забезпечувати сім’ю. Він виріс самостійним і забезпеченим чоловіком. Тільки ось невістка з багатодітної сім’ї, вона вчепилася в сина і заборонила йому виписуватися з квартири, в якій ми живемо.

Квартира не приватизована, вона дісталася мені від чоловіка. А чоловік отримав її від держави, Царство йому небесне.

Юрист порадив приватизувати квартиру на всіх і викупити частку сина. Тільки я пенсіонерка, і грошей у мене на це немає. А син не хоче поступатися. І тепер новий сюрприз з пропискою онука додав ще більше проблем. Це моя нерухомість, і я не збираюся її ділити з невісткою.

You cannot copy content of this page