Лікарі помилилися двічі, хто зна, як би склалося життя сестри

Прогулюючись в парку, я зустрів дівчину, вона була дуже засмучена, постійно плакала і казала, що вона не хотіла і не знала.

Я не зміг лишити її в такому стані одну і тому запросив прогулятися і вияснити заодно, що ж в неї таке сталося. Трішки заспокоївшись вона пояснила, що була заміжня, але застукала свого чоловіка з дівчиною в положенні, почала на неї кричати і та втратила дитину.

Все відбулося так шидко, що вона сама не зрозуміла нічого і втекла. А тепер вона почуває себе винною перед тією дівчиною.

Я вислухав це все і запрпонував Риті пожити якийсь час у мене. Але вже біля порогу свого будинку зрозумів, що щось не так, запасного ключа не було, в середині горіло світло, а двері були прикриті не щільно.

Обережно зайшовши в квартиру я зрозумів в чому справа. На дивані сиділа моя сестра і пила чай, коли побачила Риту, вони на мить завмерли, а потім вчепилися одна одній в обличчя і волосся.

Рита думала, що моя сестра коханка, Марія, сестра, вважала коханкою Риту, адже вона перевіряла паспорта і там не було штампу про шлюб.

Але найбільше мене цікавив факт того, що сказала Рита, наче б то ця дівчина втратила дитину. Марія сіла на диван і заплакала, відпустивши з рук клочок волосся моєї нової знайомої.

Не було ніякої дитини, то збій в гормонах, звичайний збій. Я розгубився, не знав що і казати, але вже через кілька годин дівчата сиділи за столом, пили чай і обговорювали, як помститися колишньому.

З тих пір пройшло 3 роки, Марія стала хрещеною мамою для нашої з Ритою дитини, а сама таки народила від колишнього, нічого йому не сказавши, отак лікарі помиляються двічі.

You cannot copy content of this page