Людина змінилася настільки, що мені її важко впізнати. Що мені робити не знаю, люблю, незважаючи ні на що, і діти у нас….

З чоловіком у шлюбі 14 років, завжди було порозуміння, кохання. Двоє дітей – син 12 років, дочка 6 років. Я працюю п’ятиденку. Чоловік займається спецтехнікою. Має роботу сезонну. З листопада по квітень сидить удома.

На початку січня цього року почала помічати зміни у поведінці чоловіка. Став відстороненим, і до мене, і до дітей. Вічно десь їздити став. Нас із собою ніколи не брав.

Став не ночувати вдома — то день народження друга, то з друзями десь, то на рибалку, то друга забрати звідкілясь. Загалом, я зрозуміла, що він мені зраджує. Навіть знаю із ким.

Його однокласниця, він був закоханий у неї у сьомому класі, але тоді нічого не було. У неї 15-річний син, росте без чоловіка. Відносини у них розпочалися у листопаді минулого року, як з’ясувалося нещодавно.

Тоді я цього не знала. Почала ображатися, йшла спати у вітальню. Всяко показувала, що мене не влаштовує така його поведінка. Ну, думаю, схаменеться і не стала мозок виносити. Загалом прожили так півроку.

Після чергової риболовлі я вирішила його вигнати. Він замість того, щоб піти, почав миритися. Говорив, люблю, жити без тебе не можу, пробач за все, більше не повториться тощо. Я ні слова про те, що все знаю, не сказала.

Пробачила, помирилися, я пішла у відпустку і замість того, щоб поїхати відпочивати, залишилася з ним налагоджувати стосунки. Стала всім своїм виглядом і поведінкою показувати, як люблю його, і як він мені та дітям потрібен, жодного закиду, все для нього.

Він начебто одомашнився, живемо. Залізла у телефон, виявилося нічого не змінилося, як зраджував, так і продовжує. Тоді я вирішила поговорити і з’ясувати, що, як, чому, і що він думає про майбутнє.

Намагалася розпочинати розмову кілька разів із інтервалом у кілька днів. В результаті розмови не було, то йому то нема чого мені відповісти, то він втомився, то у нього проблеми, то ще що.

І взагалі, у нього з нею нічого не було, просто вона йому писала, а тепер не буде. Смішно? Людина змінилася настільки, що мені її важко впізнати. Що мені робити не знаю, люблю, незважаючи ні на що, і діти у нас.

Ніколи не дозволю якомусь вітчиму виховувати дітей. Залишитися однією з дітьми? Не впевнена, що він допомагатиме, якщо піде до іншої, та й не діло це дітям без батька рости. Як зберегти сім’ю?

You cannot copy content of this page