Мама продала будинок бабусі в селі та покликала нас із сестрою, щоб оголосити, як вона вирішила розділити виручені гроші, я незадоволена

Останні 5 років моя мама наглядала за бабусею. Знаю, що їй було дуже важко, бо бабуся потребувала особливого догляду. Коли вона перестала підніматися із ліжка, мама практично від неї не відходила.

Ми з сестрою всіляко допомагали мамі, хто чим міг. І продукти купували, і гроші давали, якщо треба було. Загалом якось справлялися.

Нещодавно бабусі не стало. Оскільки ніхто з наших не претендував на її будинок у селі та жити там не хотів, мама продала житло. Після успішної угоди батьки запросили нас із сестрою, щоб вирішити, як поділити спадщину.

Але виявилось, що мама вже все вирішила і без нас. Виручені з продажу будинку гроші вона хоче поділити не між мною та сестрою, а між нашими дітьми. Тільки така перспектива мене зовсім не приваблює.

Справа в тому, що в мене є син Ванюшка, а у сестри троє дітей: дочки Катя та Маша та молоденький син Олежка. Я дуже люблю і свою сестру, і племінників, але вважаю такий розподіл нечесним. Виходить, що більше грошей все одно матиме сестра, а я залишусь ні з чим.

Я взагалі не розумію, навіщо ділити спадок між онуками. Їхнє забезпечення лежить на плечах батьків, тобто моїх, моєї сестри та наших чоловіків. Логічніше подумати про нас, про своїх дітей. А ми вже вирішимо, що робити з грошима далі.

Я намагалася донести до мами та тата цю думку, але вони просто не розуміють мене. Кажуть, що онуки для них найважливіші. Моя сестра воліла не вступати у відкритий конфлікт. Тепер вона всіляко уникає цієї теми. І це не дивно, адже завдяки рішенню батьків вона залишиться у шоколаді.

Її діти ще надто малі, щоб розпоряджатися подарованими грошима. Тому так чи інакше левова частка спадщини все одно опиниться у її руках. А нам із Ванюшкою дулю з маслом!

Мені справді дуже прикро, що батьки не порадилися з нами. І навіть не намагаються проаналізувати те, що я їм говорю і пропоную. Сестра тепер зі мною у мовчанку грає, уникає зустрічей. Раніше наші діти часто зустрічалися та проводили час разом. А тепер вона не хоче, щоб вони бачилися. Це так безглуздо!

Мені б дуже не хотілося, щоби наша сім’я посварилася через гроші. Але, мабуть, це дуже типова проблема. Нещодавно моя подруга розповіла мені, що її мати не дозволяє їй отримати спадщину від бабусі. Говорить, що для початку їй потрібно її заслужити.

Напевно, настав час вдатися до більш активних доводів, щоб мої рідні мене почули. Але боюся, що це також не допоможе. Просто не уявляю, що робити у цій ситуації. Я вже зневірилася зовсім! Як пояснити мамі, що вона чинить неправильно?

You cannot copy content of this page