Мамі я купила путівку в санаторій, куди вона вже давно хотіла з’їздити. Уявляю, як вона зрадіє. А ось свекрусі дістанеться скромний, але симпатичний і теплий плед…

Так вийшло, що останні три роки нашу сім’ю забезпечував чоловік, адже я займалася дитиною. Новорічними подарунками для рідних теж займався він. Я пропонувала взяти це завдання на себе, але він відмовив.

Прямо мені заявив, що я економити не вмію. Мовляв, варто мені з його карткою пройтися магазинами, як нам грошей навіть на продукти не залишиться. Я себе марнотратницею не вважаю, але переконати чоловіка не змогла.

Тож новорічні подарунки купував він, а мені залишалося тільки обурюватися. І сперечатися справді було через що. Своїй матері він купував щось вартісне і доволі дороге, а на подарунок моїй грошей щоразу не вистачало.

На минулий Новий рік, наприклад, своїй матері чоловік привіз під ялинку дорогий кухонний комбайн, від якого б і я не відмовилася. Зате подарувати тещі набір простеньких каструль для нього виявилося нормою.

Мені було навіть соромно, коли він із награною урочистістю вручав ці каструлі моїй мамі. Звісно, коли він кудись вийшов, я переговорила з нею, вибачилася і пообіцяла, що пізніше подарую їй щось нормальне, коли зароблятиму.

Мама тоді попросила не брати цю ситуацію в голову, адже це дрібниці. Але я дрібницями таке ставлення чоловіка до моєї рідні не вважаю. І мені було прикро, що він чинив так уже не вперше.

Тема подарунків міцно засіла в моїй голові. І коли цього року я таки вийшла з декрету, то взялася за роботу з подвоєною силою. Навіть начальство оцінило мої старання і видало мені премію, а на носі Новий рік.

Це виявилося дуже доречним. А ось у чоловіка цей період видався непростим. Його компанія захандрила ще влітку, почалися скорочення, і він сам поспішив змінити роботу.

Оскільки на новому місці ще потрібно себе показати, то й зарплата поки що в нього не така хороша, як колись. Тому цього разу він навіть не сперечався, коли я вирішила взяти подарунки на себе. Я все обдумала і вчинила по-своєму.

Мамі я купила путівку в санаторій, куди вона вже давно хотіла з’їздити. Уявляю, як вона зрадіє. А ось свекрусі дістанеться скромний, але симпатичний і теплий плед. Для чоловіка такий мій вибір став несподіванкою.

Він почав обурюватися, що я заощадила на подарунку для свекрухи. Я ж пригадала йому попередні свята, коли він так вчиняв з моїми рідними. Він образився і заявив, що своїй матері подарунок купить сам, а я не маю наміру поступатися.

You cannot copy content of this page