Матері довелося вигнати двох дочок з дому, одну при надії, другу з маленькою дитиною на руках

Дружба з Катериною Федорівною дісталася мені «у спадок» від мами. Вони були співробітницями колись. Потім перестали спілкуватися, а ось мені подобалося часом попліткувати з тіткою Катею. Мабуть, у нас було щось спільне в характерах.

Доля у моєї знайомої склалася несолодко. У тридцять вона народила другу дочку, а буквально через рік коханий чоловік пішов з життя. Мама залишилася в двокімнатній хрущовці з п’ятирічною дівчинкою і її малятком-сестрою.

Працювала Катерина Федорівна за трьох. Весь вільний час вона займалася квартирою і вихованням дівчаток. Не хотілося їй, щоб через фінансові труднощі діти залишилися без уваги. Ось тільки подяки вона від них не дочекалася, на жаль.

Тітка Катя намагалася не втрачати надію на те, що дівчатка після закінчення університету влаштуються на роботу і почнуть їй допомагати. Ось тільки все сталося трохи по-іншому. Прийшовши одного разу після чергової важкої зміни, вона виявила вдома незнайомого парубка.

Старша дочка, червоніючи, представила свого … чоловіка! Олена привела Антона і заявила матері з порогу, що вони поживуть в її квартирі, поки не зможуть знімати свою. Тітка Катя була м’яко кажучи в шоці від такого, але не змогла нічого заперечити. Вона знову сподівалася на розсудливість своєї дочки.

Звичайно ж, молодята і не думали про своє житло. Їх первісток оселився разом з ними, Катериною Федорівною і її молодшою ​​донькою. Почалися скандали, що не дивно, адже квартира-то зовсім маленька.

Спочатку дочки жили в одній кімнаті, а тітка Катя в інший. Потім молодша Саша переїхала в кімнату матері, а колишню дитячу зайняла молода сім’я старшої дочки.

І ось настав день ікс. Тітка Катя повернулася додому і ніби потрапила в минуле: з порогу її зустріла Саша зі своїм новоспеченим чоловіком. Новини були все ті ж.

Тут терпіння матері лопнуло. Виходить, молодшенька очікувала, що м’яка мати виселиться на кухню або у ванну, щоб звільнити місце ще одній молодій сім’ї. І ще, я забула сказати дещо. За комуналку та продукти весь цей час платила саме Катерина Федорівна …

Тітка Катя м’яко посміхнулася, вислухавши заяву молодшої дочки, і сказала:

«У вас всіх є місяць, щоб знайти собі житло. Виселяються звідси всі. Тепер я живу сама … »

Звичайно ж, вона почула на свою адресу дуже багато неприємних слів. Дочки погрожували, клялися, підлабузнювалися і благали. Мама була непохитною. Їй вже 60, а вони стають вже дорослими.

Хочуть влаштовувати своє особисте життя? Нехай роблять це в своїх квартирах. До речі, моя подруга жодного разу не пошкодувала про прийняте рішення. Зараз у неї все добре. Дочки чарівним чином забули образу і призводять онуків на вихідні.

You cannot copy content of this page