Мене ж так мучила совість, що я просто не знала, куди себе подіти. Чоловік вирішив, що я просто нервую…

Ми з чоловіком разом уже десять років, а дітей досі не було, хоча обидва хотіли дитину з перших днів шлюбу. Я мала проблеми зі здоров’ям – це було великим стресом для нас обох.

Ми вирішили, що ми любимо один одного і разом добре і без дітей. Але, напевно, все ж таки життя лише удвох, без дитячого сміху в будинку, якось стає одноманітним і в мене два роки тому з’явився коханець.

Чоловік у мене не ревнивий, спокійний, я б навіть сказала, флегматичний. З коханцем я почувала себе справжньою жінкою. Він вміє зробити комплімент, і головне, нас пов’язує не так кохання, як взаємна пристрасть.

Чоловік ні про що не здогадується. Я завжди уважна до нього, у домі порядок, з роботи завжди приходжу вчасно. І він нічого не має проти, коли я кажу, що зустрінуся в кафе з подругою, де ми трохи поспілкуємось, або кажу, що їду до батьків.

Таким чином, я можу провести час з коханцем. Змирившись вже з тим, що я не матиму дітей, я раптом виявила, що вагітна. Що дитина ця не від чоловіка, я знала напевно, але йти від чоловіка в мене і в думках не було.

З коханцем мені добре, але одна річ зустрічатися, а інша — жити разом. З чоловіком у мене все налагоджено – і побут, і житло є. Чоловік, дізнавшись, що я вагітна, порошинки з мене здував, робив по дому всю роботу.

Мене ж так мучила совість, що я просто не знала, куди себе подіти. Чоловік вирішив, що я просто нервую, і всіляко мене підтримував та заспокоював. Якби він знав, що мене весь час мучить.

Нині доньці вже півроку. Чоловік сильно її любить, а мені соромно та боляче на це дивитися. Я боюся, що коли донька підросте, він побачить, що дитина на нього не схожа або їй хтось про це скаже. Що тоді робити?

Коханець спочатку допомагав грошима, але коли побачив дочку, запропонував мені розлучитися і жити разом. І тепер я розриваюся між двох люблячих мене чоловіків і не знаю, що робити.

Коханець уже був одружений і має сина. Це мене зупиняє. А з чоловіком я вже не почуваюся щасливою, кохання згасло, залишилася звичка. Розумію, що винна перед обома і подумую, може, зізнатися у всьому чоловікові?

 

You cannot copy content of this page