Мені дуже неприємно стало, що він ділить те, за що ще жодної копійки не дав

Мені 28 років. Зустрічаюся з хлопцем уже 2 роки. Із них півроку живемо разом. Винаймаємо квартиру. Він платить за оренду, а продукти, коли як.

Дуже багато продуктів передають мої батьки із села (він сам міський), часто і я сама ходжу до магазину. Плюс прибирання, приготування на мені повністю.

Усю себе я забезпечую сама, одяг, манікюр та інші жіночі потреби. Заплатила кредит за машину. Працюю на нормальній посаді, плюс підробляю.

Рік тому батьки мені надали на початковий внесок 100 тисяч. Взяла іпотеку. Цілий рік платила сама. Хлопець навіть не знав, якого числа у мене оплата.

Отримала ключі. Наразі постає питання про ремонт. Знов-таки батьки готові допомогти, плюс у мене є старший брат, який також запропонував фінансову допомогу.

Сьогодні дуже сильно посварилися з хлопцем. Почалося все з того, що він почав говорити, що прийде час розширюватися, і цю квартиру продамо.

Я сказала, що не продамо. Я з села, і мріяти колись не могла про своє житло. Батьки довго збирали, а ми навіть ще не одружені, а вже такі розмови.

І взагалі це все буде видно. Мені дуже неприємно стало, що він ділить те, за що ще жодної копійки не дав. Скажіть, будь ласка, як би ви відреагували?

You cannot copy content of this page