Мій чоловік миттєво знайшов із нею спільну мову, а я раз у раз посміхалася, але після вечері я сказала, що він має знайти собі іншу дівчину….

Я дуже любила свого єдиного сина. Це цілком зрозуміло. Яка ж мама не любить своє миле дитя? Тільки синові вже стукнуло 29, а відчіплюватися від маминої спідниці він не поспішав. Я ж цьому всіляко потурала.

Майже 30-річний намагався мене не сердити. Робив так, як я казала. Прислухався до порад. Загалом, дивовижна дитина, просто слів немає. Тільки коли він зустрів дівчину, то в момент забув усі мої настанови.

Дівчина була настільки енергійна, мила і весела, що підкорила серце мого сина за лічені секунди. Його спершу навіть не збентежив той факт, що обличчя його обраниці мало серйозні каліцтва.

Вони познайомилася і дівчина пояснила природу своїх шрамів. Виявляється, в усьому винна автомобільна аварія, в якій постраждала вся її сім’я. На щастя, обійшлося без жертв, але її обличчя було спотворене.

Спершу мого сина це анітрохи не збентежило. Вони продовжували зустрічатися. Хлопцеві було дуже легко поруч із коханою і він розраховував, що сім’я схвалить його вибір. Але я бажала для сина практично супермодель.

Тільки лякало сина навіть не це, а те, що я можу натиснути на нього і зіпсувати стосунки. Він потай сподівався, що до цього не дійде. На перший погляд, знайомство пройшло вкрай вдало.

Дівчина була дуже веселою і балакучою, як і завжди. Мій чоловік миттєво знайшов із нею спільну мову, а я раз у раз посміхалася, але після вечері я сказала, що він має знайти собі іншу дівчину.

В результаті ми посварилися, бо немає бути така жаба поряд з мої сином. Я ж бажаю добра йому. Хоч син і не спілкувався зі мною, але після цього в його серці оселилися сумніви. Можливо, він і справді гідний більшого? Чи ні?

Зрозуміло, завжди можна розлучитися, якщо сімейне життя не складеться. Як би не тиснула я, але весілля вирішили грати. Син поводився вкрай холодно, ніби його обраниця в чомусь завинила перед ним.

Під час урочистої промови я взяла слово і пафосно почала розповідати, що невістка – хороша людина, але далеко не красуня. Я прямо зізналася, що не схвалюю вибір сина, а це його вибір.

Невістка глибоко вдихнула і подивилася вгору. У куточках її очей почали збиратися сльози. Вона і сама все прекрасно розуміла, але розраховувала, що я зміню свою думку.

В цей момент вона на весь зал сказала, що мій син можу одружитися зі мною, бо ми варті один одного. Вона кинула букет якраз до рук чоловіка, підібрала поділ сукні і під гучне улюлюкання залу втекла геть.

Я зрозуміла, що зал сміється саме з мене. Після такої ганьби я з сином ніяк не могла знайти спільну мову. Він почувався винним, адже дівчина і справді йому подобалася, але він не зміг відстояти її, не зміг захистити навіть від мене.

Я намагалася переконати сина, що ця дівчина – це не його доля. Через півроку місяців, як некрасива наречена втекла, вона знову з’явилася в житті сім’ї. Ми зустріли її біля одного з супермаркетів. Дівчину було не впізнати.

Гарний носик, миле обличчя. Так, шрами залишилися, але було очевидно, що дівчина зверталася по допомогу до фахівця. Вона жила щасливо і тепер була повністю задоволена собою. Тепер я шкодую, що так вчинила з сином.

You cannot copy content of this page