Мій чоловік не вважає зобов’язаним прибирати, навіть якщо він залишається вдома весь день. Він, як і раніше, вважає, що це жіночий обов’язок…

Я люблю завжди і в усьому порядок. Ось щоб було ідеально, як на картинці. Я сама зробила своє життя таким, домоглася того, чого хотіла, своєю пекельною працею. У мене чоловік і двоє прекрасних діток.

Але яких же труднощів мені коштує підтримувати наш корабель на плаву! Я головне джерело доходів, багато працюю і несу відповідальність за все домашнє господарство.

Мій чоловік не вважає зобов’язаним прибирати, навіть якщо він залишається вдома весь день. Він, як і раніше, вважає, що це жіночий обов’язок! А його справа – це ремонт і метушня з автомобілем.

Часом я почуваюся скривдженою і втомленою. Коли я прошу його щось зробити, наприклад, пропилососити, то він справляється всього лише за 15 хвилин! Вгадайте, наскільки ретельно це буде зроблено.

І тому мені доводиться все робити самій, падаючи з ніг від втоми. Я шукаю співчуття і не знаходжу його. Я вважаю, що чоловіки повинні навчитися робити всю роботу по дому.

Тим більше, якщо на мені тримається весь сімейний бюджет. Мужики завжди скаржаться на те, що жінка хоче грошей, але нічого не можуть зробити належним чином. Навіщо комусь потрібен той, хто ні на що не годиться?

І не бачу нічого крамольного в тому, що зараз я не працюю. Моя мама займалася традиційним господарством, поки ростила нас із братом, а батько все життя пропадав на роботі, але він був приголомшливим батьком!

Допомагав мамі, як міг, у вихідні. Батьки ніколи не сварилися через такі речі, як прибирання чи посуд. Коли він вийшов на пенсію, пішла працювати мама. І пропрацювала 15 років до своєї пенсії. Він прав, мив посуд, готував.

Ми ніколи не давали одне одному доручень, а просто працювали в команді. Вони прожили разом 40 років, поки тато не помер. Зараз мати б усе віддала, щоб знову помити з ним посуд.

Мій коханий часто бурчить і скаржиться, що я йому вказую, як краще зробити, а що я маю робити, як він сам прибрати нормально не може. Хоча найкращі готелі та ресторани забиті кухарями-чоловіками і вони заробляють величезні гроші.

You cannot copy content of this page