Мій чоловік особливим ентузіазмом не відзначався. Він непогано вдавав, що хвилюється за мене, але це було брехнею…

Зі своїм чоловіком я познайомилася в банку. Обидва працювали фінансистами і знали, як правильно користуватися грошима інших. Здавалося, що в нас у житті проблем не передбачено.

Ну що ще треба двом успішним банкірам? Тільки біда дійсно прийшла звідки не чекали. Я дізналася про свою хворобу надто пізно. Лікарі розводили руками і радили хіба що більше проводити часу з рідними.

Але я не хотіла здаватися і опускати руки. Відвідувала різних фахівців, радилася, проходила діагностику. Загалом, хапалася за всі рятувальні круги, які тільки було видно на горизонті.

Мій чоловік особливим ентузіазмом не відзначався. Він непогано вдавав, що хвилюється за мене, але це було брехнею. Мені просто було не до того, щоб помітити злісний план чоловіка, який уже потихеньку зароджувався.

І за задумом хитрої людини, саме я мала стати головною героїнею цього трилера. Про те, щоб обдурити банк і роздобути гроші, чоловік думав уже давно. Тим більше він добре знав, які методи сприяють його нечесній витівці.

Але потрібна була підставна людина, на яку б успішно спихнулася вся вина. Тепер цією людиною мала стати я. Чоловікові надзвичайно сильно подобалося відчувати себе антагоністом.

Йому здавалося, що він головний герой фільму, і добру його точно не перемогти. Що на нього чекає? Купа грошей, вершки цього життя, острови, білосніжні пляжі. І статус вдівця, але цю проблему можна виправити.

Тому він почав поступово підробляти всі необхідні документи саме на моє ім’я. Виходить так, що кошти вкраду я, нібито пожертвує все якомусь благодійному фонду, і всього діла. Мені ж ставало дедалі гірше.

Чоловік став зовсім холодний зі мною. Брехав, що в нього з’явилися якісь незрозумілі борги. Одного разу і зовсім запитав, чи є конкретна дата, коли я можу покинути цей світ. Через це ми багато сварилася.

Одного вечора він навіть підняв на мене руку. Він силоміць мене заштовхав у машину. В мене просто не було сил чинити опір. Він відвіз мене у ліс  і кинув там. Він сподівався, що коли мої батьки почнуть бити на сполох, я вже буду в кращому світі.

З моменту мого зникнення минув уже тиждень. Близькі друзі організували масштабні пошуки. На озеро, яке знаходилося біля лісу, викликали водолазів. Вони справді виявили тіло невідомої дівчини та відправили його на експертизу.

Тимчасово пошуки призупинили, адже правоохоронці намагалися розібратися зі своєю знахідкою. Мій чоловік вирішив, що водолази знайшли мене, і видихнув із полегшенням. План чоловіка спочатку навіть спрацював, він так думав.

В один з днів чоловік з нашим шефом йшов на обід, а просто біля вхідних дверей банку їх зустріла я. Від страху колишній ледь під колеса авто не потрапив. Я все розповіла керівництву, а також дала свідчення в суді.

З лісу мене вивела старенька місцева бабуся, яка погано бачить і має проблеми з пам’яттю. Я була шокована тим, що відбувалося, поки мене не було. Набравшись сил, вирішала, що він має відповісти за свої вчинки.

You cannot copy content of this page