Мій чоловік живе на 2 сім’ї, і робить вигляд, що нічого не знає

Мій чоловік живе на 2 сім’ї. Я частково сама в цьому винна, адже колись я сама відбила його у його дружини.

А от тепер маю наслідки. Я молодша за нього на 17 років, він на свій вік має гарну форму, фізичні дані та здоров’я. У нас спільна дитина, але декрет зробив свою справу, і тому я більше, як мені здається, його не приваблюю.

Але біда в тому, що тепер у нього з’явилася ще одна жінка. У неї вже є дитина, вона живе в гуртожитку біля його роботи і часто приходить до нього, приносить обіди, кличе в кіно чи погуляти в парк.

То їй лампочку вкрутити, то полицю полагодити, а саме образливе те, що вона навіть не думає про мої почуття. Вона абсолютно відкрито може зателефонувати йому в будь який час.

Вже всі знайомі знають про цю безсоромну, але мені не кажуть, ховають очі при зустрічі.

От нас і перестали кликати на сімейні свята, до друзів, навіть сверуха в курсі про це все і мовчить, робити вигляд що не знає.

Мала б я гордість, пішла б давно, але справа не стільки в мені, як в дитині. Микитка так прив’язаний до татка, що просто не переживе розлуки з ним, він закочує істерику кожного разу, коли наш тато кудись йде чи їде, і не спить доти, поки тато не прийде додому.

Якось я намагалася обережно поговорити з чоловіком про це все, але результату не було ніякого. Він просто зробив вигляд, що не розуміє про що я, поцілував мене в маківку голови і пішов спати.

Я у розпачі, адже все життя я мріяла про сім’ю, дітей, дім і кохану людину. Тепер я не знаю що робити, мені так хочеться були поруч з ним, зберегти шлюб, і так само я відчуваю відразу, коли він приходить додому, адже я уявляю, як він пів години тому цими ж руками обіймав мою суперницю.

You cannot copy content of this page