Мій обранець зробив мені пропозицію, і незабаром ми одружилися. Влаштували гарне весілля, щоб усі місцеві заздрили…

Я була першою красунею на селі. Багатьох хлопців полонило моє густе і блискуче волосся, зелені очі, що зачаровували, тонкий стан, довгі ноги. Модель та й годі. Мені б з кавалерами гуляти, а не корову на пасовище виводити.

Моя мати замучила мене гіперопікою, а ще нав’язала мені, що я справжня принцеса, а всі інші повинні мені ноги цілувати. В тому віці мені тільки це було й потрібно, адже вже з малих років зуміла скласти собі ціну.

Я росла не по роках хитрою і шахраюватою. Не можна сказати, що мати виховувала мене поганою людиною, тільки умови проживання самі до того вели. Я була народжена поза шлюбом, що для села було улюбленою темою для розмов.

Батька я ніколи не знала, а мати завжди заявляла, що він справжній негідник і я зобов’язана вийти заміж тільки за гідного чоловіка. А також вивезти їх обох із сільського болота. Треба сказати, що з цим завданням я впоралася на п’ять із плюсом.

Женихів із села в мене було хоч греблю гати, але мене вони не цікавили. Усі навколо дивувалися моєму спокою і впевненості. Мій принц приїхав на чорному джипі й одразу помітив мене серед усього натовпу місцевих.

Він був сином місцевого будівельного магната. Його батько будував торгові центри, магазини, ресторани. Вирішив і в моєму селі відкрити свою точку, а на розвідку відправив сина. Хлопець не дурний, дуже добрий і вразливий.

Мені не склало труднощів розгадати, який він, і вже через короткий час ми почали серйозно спілкуватися. Його батькам нічого не було шкода. Тим більше, я їм здалася дівчиною розумною, вихованою і дуже приємною.

Ну і що, що з небагатої сім’ї. Це ж зовсім не означає, що людина погана. Не батькам же з нею жити. Моя мама раділа і вже будувала грандіозні плани на безбідне життя. Зрозуміло, від сім’ї коханого це ретельно приховували.

Мій обранець зробив мені пропозицію, і незабаром ми одружилися. Влаштували гарне весілля, щоб усі місцеві заздрили. Односельці дивувалися, як же це син багатіїв опустився до того, щоб зі мною одружитися.

Але моя мама мене упіймала на тому, що я тихцем зустрічалася з двоюрідним братом чоловіка. Через це в нас був скандал. Вона боялася, що через мій роман вона втратить те, що і так їй не належить.

Під час сварки мамі різко стало зле і її забрали в лікарню. Мій чоловік поставився до ситуації вкрай відповідально. Він намагався кинути всі сили на допомогу близькій людині та зробити так, щоб тещі стало краще.

Моя ж мама прикипіла до мого чоловіка всією душею. Їй було дуже радісно бачити, як цей відкритий і добрий хлопець не залишив нас у важкій ситуації. Але тут грянула буря. В один із днів він відвідав тещу в лікарні.

Медики повідомили хлопцеві, що завтра зможуть виписати її, але на вулиці різко похолодало, і чоловік вирішив з’їздити додому, щоб взяти для теплі речі. Але вдома чого чекав сюрприз – я тихцем забрала всі свої речі.

Мою маму ледь не вхопив ще один удар, коли вона дізналася про мій вчинок. Чоловік був розбитий, його батьки рвали й метали, але нічого вдіяти не могли. Не бажали, щоб хтось знав про наші сімейні проблеми.

Я не тільки втекла, а й прихопила трохи грошей із сімейного бюджету. Чоловік же залишив мою маму у себе і називав тепер не інакше як бабуся. А куди ще подінеться ця бідна нещасна жінка?

Мама перетворилася на страхітливого вигляду бабусю, яка вважала за краще не виходити з кімнати і постійно молитися. Чоловік намагався ніколи не обділяти її ні одягом, ні їжею, але та замкнулася в собі і на контакт не йшла.

Згодом чоловік привів у дім нову дружину. Батьки зятя пропонували відправити її до будинку для людей похилого віку, але чоловік не міг допустити того, щоб з нею погано поводилися.

В мого ж чоловіка життя налагоджувалося навіть мав двох дітей. Здоров’я ж моєї матері тільки погіршувалося. Вона прекрасно розуміла, що стала тягарем для багатої і красивої сім’ї, картала себе за це ще більше.

Одного дня мами не стало. Мій чоловік довго плакав біля її ліжка. Йому було щиро шкода цю бідолашну стареньку, що залишилася ні з чим на схилі життя. Після цвинтаря, чоловік посадив нову дружину у свою машину.

Раптом до них підбігла брудна жінка, худа, із страхітливим виразом обличчя.  В ній ледь можна було впізнав мене. Постійна гонитва за грошима, ненависть до всього живого до добра не довели. Тепер я нічого не маю, а матір поховали чужі люди…

You cannot copy content of this page