Мільйонер прикинувся простаком і не розповідав дівчині про свої статки на побаченні

Люда вбігла в кафе і замовила улюблену каву із солоною карамеллю. На виході з кафе вона зачепила хлопця, що сидів біля дверей, і випадково пролила йому на коліна свій лате. Дівчина відразу ж почала багатослівно вибачатися. Той лише посміхнувся і, дивлячись на пляму, що розпливається його дорогими джинсами, з ходу вирішив познайомитися. Панночка його зачарувала своєю безпосередністю.

Люда мило усміхнулася і представилася, проте на спроби Андрія запросити її на побачення відповідала холодно. Взяла його номер та пообіцяла зателефонувати, коли буде вільний час. Андрій заворожено дивився вслід красуні. Те, що вона відповіла йому відмовою, лише розчарувало хлопця. Молодий мільйонер не звик до відмов. Йому відразу ж спала на думку ідея завоювати Люду, не розповідаючи їй про своє фінансове становище.

Андрій був сином відомого у місті бізнесмена і незабаром мав стати на чолі сімейного бізнесу. Довгі роки він навчався у закордонному університеті і повернувся лише зовсім недавно. Він шалено радів поверненню додому. А ось зараз ще й таку вродливу дівчину зустрів.

Андрій прибіг до своєї бабусі і розповів їй про те, що сталося. Бабуся була його найкращим другом, адже розуміла краще за всіх інших. Вона скептично поставилася до незнайомки та побачення з нею. Небагато подумавши, бабуся порадила онукові добре дізнатися дівчину, перш ніж вступати з нею у стосунки.

Проте Андрій уже загорівся і його було складно зупинити. Він дізнався, де працює Люда, і вирішив влаштуватися туди. Це була невелика фірма, яка займалася рекламою та маркетингом. Кадровик довгий час розглядав дипломи Андрія і дивувався, що цей геній забув у їхній курній конторі. Проте невелика сума швидко вирішила усі проблеми.

Андрій став колегою Люди. Коли він прийшов у свій перший день на роботу, то шалено здивував дівчину. Людмила навіть почала трохи підозрювати щось. Однак легка вдача дівчини допомогла тій позбутися всіх підозр і почати зустрічатися з гарним хлопцем.

Молоді люди працювали разом уже півроку, коли Андрій не витримав і, незважаючи на думку бабусі, вирішив зробити пропозицію Люді. Він все влаштував просто шикарно: дорогий ресторан, приголомшлива обручка… Закоханий молодик відчував, як після згоди Людочки розповість тій про свої величезні статки. І ось нарешті настав довгоочікуваний день. Вставши на коліно перед панночкою, Андрій гарно освідчився тій у коханні і попросив вийти за нього заміж. Люда якийсь час оторопіло дивилася на хлопця, а потім засміялася йому прямо в очі. Регочучи, вона різко кинула слова про те, що ніколи б не пов’язала свою долю з такою «дрібною рибкою».

Андрій тяжко переживав розлучення. Свєта, його колега з відділу, співчутливо дивилася на те, як мучиться хлопець. Вона тихо розповіла йому про те, що Люда завжди була такою, яка шукає чоловіка багатшого. Тому й улаштувалась до них у компанію: хотіла потрапити на очі директору. Андрій не був готовий до такої інформації та накричав на бідну Світлану.

Другого дня дівчина не прийшла на роботу. Хлопець злякався, бо боявся, що справа в його різких словах. Виявилося, що панночка зламала ногу і тепер лежить у лікарні. Щоб заспокоїти своє сумління, хлопець почав відвідувати колегу. Світлана виявилася дуже доброю і чуйною дівчиною. Вона справді хотіла полегшити долю бідного хлопця.

Згодом Андрій прив’язався до Світланочки. Вони почали зустрічатися, а за рік уже зіграли гарне весілля. Люду, до речі, теж запросили на весілля. Яке ж було її здивування, коли вона дізналася про те, що знехтуваний нею хлопець виявився мільйонером.

You cannot copy content of this page