Місцевий красень привіз в село якусь сіру мишу і оголосив, що вона його дружина

Був у великому селі хлопець Сашка. Це був гарний і працьовитий хлопець. Дожив він до 20 років і пішов служити в армію. Їх підрозділ відправили в саму глибинку на навчання. Полковник, у якого Олександр служив водієм, відправив хлопця на інший бік річки з особливим дорученням.

У будиночку за річкою жила старенька, її потрібно було попередити, що будинок скоро знесуть, а на цьому місці збудують полігон для навчань.

Саня підійшов до справи відповідально: взяв з собою всі документи, ввічливо постукав і зайшов. Всередині він побачив маленьку бабусю, а поруч з нею дівчину. Вона стояла до нього спиною.

Обернувшись, вона відразу ж посміхнулася незнайомцеві. Серце Сашка пропустило пару ударів. Величезні очі русявої панянки змусили забути, навіщо він, власне, з’явився.

Сяк-так оговтавшись, хлопець швидко доповів обстановку. Бабуся з розумінням кивнула і сказала, що за тиждень переїде до сина в село.

Речі їй допомагала збирати внучка, а Олександр снував поруч. Не міг він випустити Риту з поля зору. Маргарита виявилася дуже м’якою і доброю дівчиною. Зовні вона була дуже звичайною, але Олександр не міг відвести погляду від неї.

Симпатія виявилася взаємною, і в своє село хлопець повернувся вже з дружиною. Спочатку рідні критично поставилися до такого поспішного рішення, проте з часом добра вдача Рити все виправила. Навіть однокласниця Сашки, закохана в нього по вуха, стала Маргариті хорошою подружкою.

Через п’ять років у пари народилася дівчинка. Мама з батьком любили дитину. На її день народження вони підготували особливий подарунок: поїздку на море. Дівчинка не могла заспокоїтися, настільки нетерпляче чекала жадану дату.

До речі, Рита моря теж ніколи не бачила. Воно підкорило її відразу ж. Цей запах, величезні хвилі, присмак солі на губах … В останній день поїздки молода мама вирішила скупатися і попрощатися з морем до наступного разу. На жаль, вода була вже прохолодною, та й вітер стояв неслабкий.

Сашка тоді чи не вперше розсердився на дружину: вона вилізла з води вся змерзла, але задоволена. У поїзді Рита багато кашляла, а дочка з чоловіком з занепокоєнням дивилися на усміхнену маму.

Справа дійшла до лікарні: кашель не припинився. Там Рита зізналася чоловікові, що вже відчувала схоже в дитинстві. Ось тільки бабуся її виходила в той раз.

Мабуть, Маргарита відчула щось особливе. Вона покликала чоловіка і сказала, що скоро її не стане. Той відмахнувся і вирішив, що у дружини просто занадто температура піднялася, ось вона і не розуміє, що говорить. Рита притягнула коханого за рукав і прошепотіла, що вона завжди буде спостерігати за ним з донькою. На ранок коханої дружини і мами не стало …

Минуло півроку. Олександр вийшов з дочкою в сусідній магазин, щоб купити продуктів. По дорозі назад до них причепилася красива руда кішка. Вона сіла на порозі будинку і не бажала йти. Сашка вже хотів вигнати тварину, але дочка раптом помітила, що очі-то у кішки блакитні. Прямо як у мами …

You cannot copy content of this page