Молода жінка хотіла красивого життя, відвернулася від донечки прямо у пологовому будинку

Олена росла у небагатій родині. Мама працювала продавчинею в магазині, а тато працював охоронцем у місцевій школі. Донька у пари була єдиною дитиною. Більше того, народилася Оленка досить пізно, тому батьки були вже у віці. Але дівчина знала, що завжди матиме бажане.

Батьки готові були самі поголодати, але улюбленій донечці догодити. Це сильно розпестило Олену. Вона росла справжньою красунею і вважала, що заміж треба вийти лише за чоловіка заможного. Дуже забезпеченого та солідного дядька. Щоб такого розшукати, Олена намагалася частіше вибиратися в модні ресторани та дорогі клуби. Одного дня старання дівчини таки увінчалися успіхом.

Щойно Олена почала зустрічатися з Едуардом Борисовичем, то одразу ж змінилася. Успішний бізнесмен не шкодував для молодої красуні дорогих подарунків. Тут їй і смартфон останньої моделі, і гарні сукні, брендові сумочки, і косметичні процедури в салонах. Оленочка раділа і навіть вирішила, що старе ім’я їй тепер не личить. Просила всіх називати себе Ілоною. Красиве і модне ім’я відповідало оновленій дівчині.

Батьки спочатку злякалися настільки різким змінам у житті дочки. Мама попросила дівчину ще раз подумати, чи варто зустрічатись з Едуардом Борисовичем. «Дурна, ти зовсім не розумієш, що твориш. Він же пограє з тобою та й кине. Оленка, одумайся, ми з татом дуже переживаємо», — благала мама дівчини.

«Мамо, я ж просила називати мене Ілоною! – різко відповіла донька. — Це ви тут нічого не знаєте, а я знаю, що роблю. Ти вважаєш мене дурною? Якраз навпаки. Ще невідомо, хто з ким пограє. Я молода, красива і точно отримаю від Едіка все, що заслужила. Не треба мені вказувати, що робити».

Зіпсувала плани Оленки з підгортання Едуарда Борисовича раптова новина. Тест показав дві смужки. Народження дитини поки що ніяк не входило до щоденної рутини дівчини. Вона збиралася погуляти якнайдовше, пожити для себе, спускати гроші на модні речі і не думати про завтрашній день.

Але коханий Олени прийняв таку новину дуже добре. Йому було вже під 50 років, перша дружина дуже рано покинула цей світ, і вони не встигли завести дітей. Едуард Борисович прийняв такий факт як дар Всевишнього і став задаровувати Олену-Ілону ще більшою кількістю грошей і подарунків.

Дівчина була рада підвищеній увазі з боку свого покровителя, але прийняти дитину не могла. Навіть коли живіт став дуже великий, а медики вже готувалися зустрічати нове життя. Олена відчувала, що не хоче виховувати цю дитину. Не хоче дивитися на неї, не хоче годувати, не може зрозуміти, що вона незабаром стане мамою.

Олена народила здорову дівчинку. Едуард Борисович побажав, щоб малечу назвали Євою. Він думав, що Олена дбає про крихітку, але дівчина пішла на хитрий обман. Вона заявила медичному персоналу, що не збирається годувати малюка, оскільки це зіпсує фігуру. Спочатку новонароджену годували сумішшю, але потім у неї з’явилася годувальниця. Олені не було справи до цієї жінки. Вона створювала видимість дбайливої ​​матусі, тільки коли приїжджав Едуард.

Годувала Євочку Марина. Вона народжувала одного дня з Оленою, але її крихітна Валерія досі перебувала під суворим наглядом фахівців в інкубаторі. Марина оббивала пороги кожного кабінету, але медики жодних прогнозів не давали. Донька Марини народилася настільки маленькою, що її життя весь тиждень висіло на волосині. І одного дня таки обірвалося…

Жалісливі медсестри запитали Олену, чи можна, щоб Марина доглядала Єву. На що Олена тільки зневажливо пирхнула і погрожувала всьому персоналу звільненням, якщо вони проговоряться Едуарду про її обман. Олена чітко знала, коли він повинен був з’явитися в клініці, тому завжди ретельно готувалася і вдавала, що жити без малюка не може.

Едуард Борисович і сам здогадувався, що молода кохана вважає його не більше ніж грошовим мішком. Чоловікові було боляче усвідомлювати це, але виплутатися з чарівних мереж молодої досі було дуже складно. Він вирішив відвідати дівчину несподівано. Приїхав і одразу помітив, як злякалися медсестри. Едуард тут же спробував з’ясувати, що відбувається, але злякана співробітниця почала незграбно щось марудити.

Едуард пройшов у палату і побачив, що на руках Євусю тримає прекрасна жінка. Серце чоловіка завмерло. Він раптом згадав свою кохану дружину, що так була схожа на незнайомку. Бізнесмен почав розпитувати Марину, хто вона, звідки, чому зараз годує його доньку своїм молоком.

Голос Марини затремтів, але Едуард тихо попросив говорити лише правду. Жінка заплакала і почала розповідати, що чоловік пішов, як тільки дізнався про дитину. Марина не розгубилася, бо хотіла цю дитину. Але днями її Лєрочки не стало.

Олена прибігла до палати і побачила, як її Едік заспокоює Марину. Вона хотіла вчинити скандал, але чоловік проводив дівчину в окрему палату. Сказав, що завтра виписка, і вона може збирати свої речі. «Та як ти смієш?! Я тобі народила дочку! Ти не маєш права мене прогнати», — Олена була несамовита від злості.

«Грошей я тобі давав достатньо. Дуже шкода, що ти так бездумно витратила. Я в курсі, що дитина тобі не потрібна. Тепер і ти мені не потрібна. Я не хочу тебе більше бачити. Завтра ти збереш речі і поїдеш до свого села», — голос Едуарда звучав так, наче він підписав для Олени вирок.

Мати залишила дитину у клініці, зібрала речі та повернулася до батьків. Грошей у Олени, яка раніше гордо іменувала себе Ілоною, зовсім не лишилося. Мама та тато дівчини навіть не знали, що їхня донька подарувала Едуарду прекрасну Євочку. Олена намагалася отримати чоловічу увагу знову, але життя було непохитним. Воно змусила молоду жінку перетворити себе на похмуру і всім незадоволену даму.

Шкода, що Олена заплатила таку високу ціну за свою свободу. Але можна лише порадіти за маленьку Єву, яка тепер житиме в коханні та достатку. Її нова мама ні на крок не відійде від своєї крихти, а тато намагатиметься виховати гідно. Небо нагородило Марину коханим чоловіком та милою донькою. Щиро сподіваємось, що вони будуть щасливі.

You cannot copy content of this page