Моя донька шантажем і жалістю змусила мене продати будинок. На виручені гроші вона купила невеликий особнячок за кордоном…

Моя дочка завжди мала якусь особливу хватку. Вона йшла по головах заради своєї мети. Частково я пишалася нею, проте все ж трохи непокоїлася. А раптом колись людина, яку вона підставила, вирішить помститися?

І все ж я ніколи й не думала, що черговою жертвою доньки стану я. Я жила в красивому будинку, який мені дістався від її батьків. Саме в ньому я виростила доньку. У селі всі любили мене за доброту та чуйність.

А ось доньку більшість односельців недолюблювала. Коли вона закінчила школу і поїхала вступати до університету, багато хто зрадів. Нарешті вона перестане пити соки з мене. Так думало багато моїх подруг.

Ось тільки дочка поїхала на п’ять років, а потім раптово повернулася. Її аргументом був нібито догляд за мною, хоча я не особливо його потребувала. Односельці не знали, що саме сталося, проте одного дня за донькою приїхала дорога машина.

За тиждень до мене прийшли якісь люди і буквально силою виселили з дому. Я залишилася на вулиці без копійки з купкою речей. Я так і стояла посеред дороги, плачучи, доки кілька сусідок не затягли до когось додому.

Моя донька шантажем і жалістю змусила мене продати будинок. На виручені гроші вона купила невеликий особнячок за кордоном. Кілька днів тому вона помчала туди зі своїм черговим залицяльником.

Мене підтримали друзі. У сусідки була вільна прибудова до будинку, куди вона поселила мене. Там було затісно, але це був хоч якийсь дах. Через п’ять років усе село допомогло мені зібрати гроші на новий будиночок.

Він був зовсім невеликий, але затишний. Я проплакала кілька років через вчинок доньки. Цей обман був жорстоким сам по собі, проте найболючішим було те, що донька за 10 наступних років навіть не зателефонувала.

Друзі допомагали мені як могли. Вони намагалися не тільки надавати фінансову підтримку, але також і ментально допомагати. Згодом я навіть знайшла чоловіка, який став мені близьким. Разом купили великий будинок.

Одного разу на поріг цього будинку заявилася моя донька. Вона лебезила і намагалася поговорити зі мною, але я навіть дивитися на неї не хотіла. Попросила чоловіка випровадити доньку якнайдалі.

You cannot copy content of this page