Моя донька таке витворила, що в мене дар мови відняло. Я завжди своїх дітей вважала розсудливими і дуже організованими

Моя донька таке витворила, що в мене дар мови відняло. Я завжди своїх дітей вважала розсудливими і дуже організованими, відповідальними і дорослими людьми. А те, що зробила моя дочка, для мене стала справжнім ударом. Я не розумію, як вона могла так вичинити зі мною.

Моїм внукам 4 і 5 років, вони народилися один за одним, і стали справжнім ураганом для нашої родини. Я своїх дітей завжди виховувала так, щоб і порядок в домі був, і нічого вони не поламали, не зіпсували.

Донька ж – інша розмова. Звідки в неї стільки байдужості до чужих речей, не розумію. Вона знає як я люблю порядок, тому я рахую, що в цій ситуації вона винна як ніхто.

А сталося от що. На мій день народження приїхали діти і внуки. В старшого сина 3 дітей, вони всі вже дорослі, ходять в школу, близнятам по 12, старшому 16 років.

Таких дітей і до квартири впускати не страшно, хоч не рознесуть все. А що, сядуть собі в телефоні, та й сидять, як янголятка.

А от Вітрині діти, це справжні тайфун серед затишшя. В мене багато вдома різних статуеток, сервант з посудом і сервізами, картини і все таке. В свій час я працювала в магазині сувенірів, тому маю чим похвалитися.

Кожна річ мені дорога як пам’ять, хоча і коштують ці предмети не дорого. Так от, на день народження прийшла дочка з внуками, хоча я і просила, щоб вона їх лишила на сваху, вона тільки посміялася з мене.

А в результаті, молодший, Ванічка, зачепив ногою килим, перечепився і коли падав, розбив вазу. Та ваза стояла там 9 років, і ніхто ніколи її не чіпляв, нікому вона не заважала.

Так ні, треба ж було, ось так бездарно її розбити. Звісно я почала кричати, а хто так робить, наступного разу взагалі мені все розіб’ють вщент, я стільки років збирала, щоб ці малі нахалюги все розбили?

Ну вже ні, і донці сказала, щоб наступного разу приходила без дітей, виростуть – тоді. А вона сказала, що наступного разу не буде. Бо більше вона мене бачити не хоче.

Ні, ви чули, я ще й винна? Так мене пристидила перед родичами і друзями, мене, мені 60, їй всього 25, яйця курку не вчать. Мене ще й подруги почали сварити, але побачила б я, як вони відреагували, коли дитина падає і на своєму шляху все б’є.

You cannot copy content of this page