Моя донька витрачає шалені гроші на якесь лахміття, це поганий вплив свахи, не інакше

Моя донька нещодавно народила. Їй 33 роки, такий вік, що пора було б уже і подумати про те, що не дівчинка вже далеко.

Ще коли вона в 18 років бігала в міні спідницях це можна було зрозуміти, але зараз доросла жінка, має дитя, а все туди ж, з своїх рваних джинсів не вилазить.

Я вже не раз їй говорила, що вже не по статусу так одягатися, вони з чоловіком працюють, і не просто так, а в організації, яка займається забудовництвом.

Солідні люди, гарно отримують заробітну плату, а вдягається як безхатько. І саме цікаве, що Сергій, зять мій, навтіь  слова їй не скаже, коли вона джинси свої рвані по 100 доларів купує.

В наші часи за 2 пари цілих такі гроші було шкода віддавати, а тут ще й рвані. Зять вдягається гарно, світлі штани, сорочки, а донька, як не светри на 4 розміри більші вдягне, то ті джинси, то якісь кросівки, які навіть в мої часи носити вже було не модно.

Я кажу, краще б ти гроші ті витратила на вії там якісь, чи може пофарбувала волосся, якщо хочеш якось відрізнятися з маси. Вона каже, мамо, я за натуральність.

Та що ж це за часи такі пішли, що дівчата носять світери наче мішковину, брови не щипають, а чоловіки манікюр роблять.

Може це я не розумію чого, але мені перед подругами і родичами соромно. Адже ж люди не бідні, а виглядають наче нема що на себе начепити, а ще й гроші такі витрачаютьна це.

Саме образливе, що мама зятя, тобто сваха моя, підтримує молодь, каже що зараз часи такі, вона до слова і сама в свої 60 бігає взимку в кросівках і пуховику, хоча жінка солідна, в банку працює, і мала б теж трішки на свій вік виглядати більш стримано.

Не знаю куди котиться світ. Але за доньку соромно, не так я її виховувала, щоб в рваних штанях бігати. Як її переконати, що сказати, порадьте?

You cannot copy content of this page