Родинні історії

Моя мама не перестає диктувати мені як жити

Три роки тому я познайомилася з теперішнім своїм чоловіком. Відносини у нас почали розвиватися досить швидко, а через 4 місяці я побачила заповітні 2 смужки.

Повідомивши цю новину батькам, вони її якось нейтрально сприйняли, чи що. Але тоді я списала це все на шоковий стан, на те, що наче перший внук, що вони ще не зрозуміли.

Сина мого вони дійсно люблять, тато нічого для внука не шкодує, а от в нас відносини зіпсувалися.

Мене виховували в строгості, не випускали гуляти до пізна, забороняли вдягати якісь відверті наряди. В 18 я пішла жити окремо, але не стала вести якийсь спосіб життя, який би не сподобався моїм батькам.

Просто мені треба було трішки більше волі. Коли я зустріла Михайла, я раптом зрозуміла, що все життя жила не своїм мозком, а думками своїх батьків.

Вони диктували мені як жити, що вдягати, з ким зустрічатися. Тепер же я вирішила, що так не буде і я не готова більше танцювати під чиюсь дудку. Але після одруження з Михайлом батьки дуже змінилися.

Вони вирішили, що він погано на мене впливає. А все тому, що я не дозволяю пхати свій ніс в мої справи, не звітую про все як раніше, не даю розпоряджатися моїм життям. І тепер щоразу у нас дилема.

Батькові все не так. От прямо все. Нещодавно ми запаслися дровима для каміну, так батько розкритикував їх, потім не такі меблі купили, не ті вікна поставили, не так працюєм, не так дітям увагу приділяємо.

І все не так і все не те. Я бачу що причина не в тому, що реально щось не так. Справжня причина того, що батько так відноситься в тому, що Михайло допоміг мені розрізати цю пуповину між мною і батьками і стати більш самостійною.

Справді я переживаю, адже люблю своїх батьків, та хочу наголосити на тому, що я вже доросла жінка і маю своїх дітей, тому повчання мами як треба пилососити і дискусії з батьком, які крани в ванну вибирати, я рахую вже недоцільні.

Але ж ні, вони ще ображаються бо їх не слухають. Ми дорослі люди, нехай ще в 3 роки, в 12, мені мама могла сказати яку сукню вдягти, але зараз, не смішно? Як на мене ця гіпертурбота чи спроби контролювати все дуже даються взнаки.

Вам також має сподобатись...