Моя сестра дуже специфічна людина. Багатодітна мати, вагітна шостою дитиною

Моя сестра дуже специфічна людина. Багатодітна мати, вагітна шостою дитиною. І що з того, запитаєте ви? Ну, я вважаю, що вона не справляється. Вірніше, не справляються обидва, але я її чоловікові можу тільки поспівчувати. Він і сам не в захваті, а зробити нічого не може.

Живуть вони в такий спосіб, що чоловік приносить гроші, працюючи на двох роботах, а сестричка моя сидить вдома з дітьми і постійно щось готує, сидячи перед телевізором.

Поки діти маленькі, природно, за ними потрібне око та око. Але сестра не особливо переживає: старші доглядають за молодшими, а також діляться з ними іграшками. Ну і не тільки це.

Матуся каже, так вони стануть дорослішими, самостійнішими. Тим більше, брати і сестри, не розбещені зайвою увагою і грошима батьків, стануть дуже дружними в майбутньому. Як на мене, так це звичайне пустослів’я.

Чоловік, повторюся, працює на двох роботах. Іноді його не буває вдома цілодобово, незважаючи на те, що містечко у нас невелике. У них були навіть скандали на цю тему. Він говорив, що просто піде з сім’ї, так як не справляється з таким темпом. Все найкраще дітям, та й дружина себе не образить. А у мужика вже реально погляд згаслий і щоки зовсім запали.

Я розумію, що сестра просто не хоче працювати. Зараз-то вона вже й не зможе – всі знання зі школи з’їла домашня рутина, а вищої освіти у неї ніколи не було. Куди таку візьмуть?

Зате наша держава виділяє їй гроші на дітей. У неї є пільги, якісь дрібні подачки, дотації і так далі. Іноді навіть можуть виділити путівку на відпочинок.

Знаєте, як кажуть «життя в золотій клітці». Так ось, ця клітина зроблена з іншого матеріалу і вона сама себе в ній і закрила. Я не розумію тільки навіщо. Як брат, я її дуже засуджую, і у мене набагато більше поваги до швагра, ніж до рідної сестри.

You cannot copy content of this page