Моя знайома вже в курсі була, що у доброго чоловіка ще й друга сім’я давно з’явилася. Однак від дружини він йти не збирається, шанує її.

Є в мене знайома. Звичайна жінка, займалася перевезеннями вантажів в 25 років вийшла заміж.

Чоловік у неї хороший такий дядько, правильно мамою вихований. Старався для сім’ї, все в дім, з дому тільки сміття. Великий, з великими ж рисами обличчя, добряк і розумниця.

Завагітніла вона. Вагітність була непроста, з потужними «тренувальними» переймами і страхом розродитися задовго до терміну. Вагітність вони переживали разом, разом і народжували.Сина вродила. Класний хлопчисько, такий же як тато — добряк і розумниця. Осіла вона вдома, у сімейних турботах і клопотах.

Дбала про своїх хлопчиків, справжня мати сімейства, все у неї добре і гарно виходило. Розчинилася в сім’ї. Хоча, треба сказати, друзів загальних у них завжди було багато, товариські обидва, інтереси схожі, і обидва легкі на підйом, мобільні, рухливі.

Син виріс. поступив в інститут, зняли йому квартиру, з’явилася дівчина. Щастя сімейне, як воно є. Вона з чоловіком завжди — вірна подруга життя. Живуть-поживають, добра наживають, цілком благополучні люди не багаті, але й не бідні, без всяких шкідливих надмірностей, але вміють радіти життю. І, що головне — всі здорові.

Йшла я з магазину. Живемо ми неподалік. І бачу — чоловік її з рудоволосою красунею йде, ніжно її обнімає, видно, що добре їм разом.

І йдуть прямо мені назустріч. Бачить мене, відводить очі. Ми дорослі люди, в чуже життя ніхто не лізе. Треба буде — спитають. Не стала я їй нічого говорити, хоча картинка довго перед очима стояла, тому що у своїй родині він виглядав таким же щасливим, як і з цією незнайомкою. Пройшов рік, напевно, з тієї нашої зустрічі випадковою.

Сиділи ми з подругою якось у ресторані, і ось під ігристе вона розповідає мені, що живуть вони гладко, як друзі-сусіди (але не без інтиму), побут — налагоджений, все стабільно і добре, чоловік працює, вона для самореалізації, теж кудись влаштувалася. А рудоволоса народила. Знову випадок — йде назустріч з коляскою, посміхається, радісна.

І все б добре, але, як виявилося, моя знайома вже в курсі була, що у доброго чоловіка ще й друга сім’я давно з’явилася. Однак від дружини він йти не збирається, шанує її.

You cannot copy content of this page