Мої рідні не дуже радісно прийняли зятя. Він був людиною не з нашого кола…

Я виросла в забезпеченій сім’ї, і завжди змалку в мене все було. У 18 років в мене з’явилося своє перше авто, а в 21 своя власна квартира. Працювала в компанії, яка належала її батькові.

Він був власником аудиторської компанії, а мама була власницею туристичного агентства. Мене виховували добре, але я була примхлива і зарозуміла.

З хлопцями мені було важко, тому що, коло спілкування, завжди відрізнялося і на звичайних хлопців я уваги не звертала, і ні як не могла знайти гідного чоловіка! З тих, кого знала, ніхто не подобався.

Батьки мріяли, видати свою єдину дочку вдало заміж за хорошу, гідну людину. Головне, розумного, щоб зберіг та примножив достаток. Якось, приїхавши на зустріч, я неправильно припаркувалася і трохи зачепила сусіднє авто.

Звідти вийшов дуже гарний хлопець, що мене вразило, навіть не кричав. Послухав і сказав, що все ок. Раптом через тиждень я знову зустріла цього хлопця, що на вулиці, біля торгового центру.

Хлопець усміхнувся і запросив на каву до кафе. Ми дуже весело провели час і навіть не помітили, як він пролетів. Ми попрощалися та обмінялися номерами телефону. І цього вечора, обидва, не змогли заснути.

Потяг був такий, що з самого ранку я набрала хлопця. Ігор був дуже радий мене чути, і вже за 1,5 години ми гуляли в парку. Наш роман тривав близько трьох місяців, коли хлопець зробив мені пропозицію, і ми домовилися про знайомство з рідними.

Мої рідні не дуже радісно прийняли зятя. Він був людиною не з нашого кола, та й хлопець теж трохи був у шоці, оскільки фінансові питання ми не обговорювали взагалі.

Почуття були міцні, але хлопця бентежило те, що я з заможної сім’ї. Він завжди вважав, що чоловік має бути главою сім’ї і дохід його теж повинен бути більшим.

Йому важко було прийняти, що він ніхто, а його дружина, багата і відома світська левиця, але почуття були сильнішими, і він зрозумів, що любить мене і це найголовніше.

Ми одружилися, попри всі перепони, а мої батьки намагалися нас посваритися. Батько поставив мене перед вибором: гроші чи хлопець. Почуття виявилися сильнішими.

Я обрала хлопця і жодного разу про це не пошкодувала! Ми домовилися, що самі заробимо грошей, скільки потрібно нашій родині, а в мого батька гроші брати відмовилися

Згодом, мій чоловік відкрив свою справу – агентство нерухомості, і ми працювали самі на себе. Дохід отримували хороший, нам вистачало, але від розкоші я відмовилася ще до весілля.

Я обрала чоловіка, а не гроші батьків. Через три роки у нас з’явився синочок. Ми щасливі і щодня дякуємо Богові, що зустрілися!

You cannot copy content of this page