Мріяв виспатися в суботу, але мама відкрила двері власними ключами і почала смажити чебуреки

Ми з дружиною купили будинок поруч з моїми батьками. Напевно, це саме дурне рішення в моєму житті. Коли ми купували будинок, то думали, що буде зручно залишати у батьків дітей на час або приходити допомагати при необхідності.

Коли я віддав мамі запасний ключ, дуже швидко про це пошкодував. Все було чудово, поки моя мама не вийшла на пенсію. У неї з’явилося багато вільного часу, і вона люб’язно приділяє його моїй родині.

Спочатку все було непогано. Мама приносила свіжу випічку до чаю, а дружина і не сперечалася, хоч сама проти того, щоб ми їли здобу. Це був тільки початок.

Якось я прийшов з роботи і застав заплакану дружину. З’ясувалося, що моя мама прийшла з млинцями в гості і почала наводити порядок в нашому холодильнику.

Вона звинуватила дружину, що та неправильно годує дітей і взагалі не вміє вибирати продукти в магазині. Я відразу покликав маму, щоб вирішити конфлікт. Виявилося, що дружина просто не так її зрозуміла. Гаразд проїхали.

А вже на наступному тижні ми ще прокинутися не встигли, як мама відкрила двері своїми ключами в суботній ранок. Вона сказала, що ми довго спимо і не годуємо її онуків, так що ось нам пиріжки з капустою.

Я спробував пояснити матері, що у нас своя сім’я, свої порядки в домі. Ми вже дорослі люди і знаємо, що і коли нам робити. Мама вгамувалася на тиждень, а потім знову за своє.

Після важкого робочого тижня я планував виспатися в свій єдиний вихідний. І тут знову моя невгамовна мама почала шарудіти на моїй кухні. Вона знайшла цікавий рецепт домашніх чебуреків і вирішила нас порадувати.

Я не витримав. Попросив віддати запасний ключ і попереджати нас, коли мама планує заходити в гості. Вона образилася, але далі так тривати не може.

Ми не спілкувалися тижнів зо два, а потім розмовляли тільки по телефону. Як же доросла мудра жінка не може зрозуміти, що вона просто-напросто руйнує наш сімейний затишок.

Я бачу, як моя дружина весь час довго оговтується після візитів свекрухи, та й самому хочеться бути господарем в будинку.

Потім ми помирилися з мамою, тому що я опинився в лікарні, і треба було доглянути за дітьми. Так мама сказала, що буде доглядати за онуками тільки в нашому будинку. Я погодився.

А потім мені зателефонувала дружина і сказала, що мати навела порядок в шафах, в холодильнику і викинула дві валізи наших непотрібних речей. Ось як цьому протистояти?

You cannot copy content of this page