Ми прожили мирно два роки, і одного чудового вечора він прийшов і заявив, що зустрів своє кохання…

У квітні минулого року я розлучилися з чоловіком. Він ніколи не запевняв мене у вірності, навпаки, я знала, що він мені зраджує. Ми іноді зустрічалися, добре проводили час разом.

Він завжди говорив, що йому подобаються вільні стосунки, бо одна жінка йому швидко набридає, і він не хоче, щоб приємне спілкування перетворювалося на повсякденний нудний побут двох втомлених людей.

Я ні на чому не наполягала і намагалася не помічати його пасій. Через півроку я зрозуміла, що закохалася. Крім нього я ні з ким не зустрічалася, а його подруги почали мене дратувати.

Я не раз говорила йому, що його стосунки з іншими мене засмучують, але мій обранець не надавав значення моїм словам. Я вирішила більше з ним не зустрічатися.

Перестала відповідати на дзвінки та повідомлення, сказала, що бачити його більше не хочу. Найцікавіше, що після цього він пристав до мене як банний лист. Він прийшов до мене з букетом та покликав у кафе.

Намагався запевнити, що готовий до серйозних стосунків. Я розтанула і погодилася. Весілля у нас не було, тільки поспішний розпис, якого я так чекала. Все йшло своєю чергою, я була щаслива, що коханий став розсудливим.

Коли він пообіцяв не зустрічатися з іншими, то дав мені всі паролі від своїх облікових записів у соцмережах, щоб викликати довіру. Іноді я читала його повідомлення.

У них не було нічого такого, але коли він листувався з подругами, я закочувала скандал. Пізніше він перестав листуватися або прикинувся вірним чоловіком, я не знаю.

Ми прожили мирно два роки, і одного чудового вечора він прийшов і заявив, що зустрів своє кохання. У мене очі по п’ять копійок, стою оніміла і нічого не розумію. А він мені каже, що не кохав мене ніколи.

За його словами, йому набридли мої істерики і що нарешті він зустрів пристойну жінку, з якою готовий прожити життя. Я, звісно, розлютилася. Тільки подумала, що в нас усе налагодилося.

Ми розлучилися. Зараз він живе з цією жінкою. У неї, до речі, від першого шлюбу є маленька дитина. Усе в них чудово на фотографіях, високі стосунки.

Тільки колишній листується зі своїми подругами досі. Я це знаю, бо пароль від соцмереж він не змінив. Тепер сиджу і думаю, як розповісти його коханій, що вона не одна в нього

You cannot copy content of this page