Історії про кохання

Ми прожили разом понад 12 років і всі ці роки були щасливі. Тож невелика інтрижка не могла перекрити все те світле…

Мені зрадив чоловік. Перша думка – влаштувати скандал і виставити його за двері з речами. Але я зрозуміла, докорами справі не допоможеш, і це було найважче. Про зраду чоловіка дізналася від сусідки.

Вона побачила мого коханого з іншою жінкою і розповіла мені. Я була розлючена, але до його повернення додому встигла охолонути і придумати раціональне рішення для проблеми, що виникла.

Чоловіка мені втрачати не хотілося. Ми прожили разом понад 12 років і всі ці роки були щасливі. Тож невелика інтрижка не могла перекрити все те світле, що нам приносили наші стосунки.

Відсунувши образу на другий план, я спробувала розібратися в причинах зради і зробити все, щоб інша жінка стала йому не потрібна. І в мене вийшло. Спершу я визначила першопричину зради.

Це може бути горезвісна вроджена полігамність, і тоді тривожні дзвіночки помітні ще до шлюбу. У такому разі чоловік не відчуває емоційної прихильності до коханки.

З його боку це скоріше гра в мисливця, який втратить інтерес, як тільки зрозуміє, що жертва у нього на гачку. А от якщо він піклується про іншу жінку, змагатися з нею буде набагато складніше.

В цьому разі чоловік відчув себе мужнішим і потрібнішим. До зрад також часто призводять і побутові негаразди. Як це не сумно, безліч чоловіків вважають за краще ховатися від життєвих проблем у чужих обіймах.

Якщо благовірний пішов ліворуч із спортивного інтересу, це говорить про те, що настав час провести деяку роботу над собою. Я вирішила позбутися домашнього халата та повернути богиню.

Спланувала спільні вихідні, щоб спробувати повернути колишню пристрасть. В нас була романтична вечеря та довга відверта розмова про наші бажання, чого нам не вистачало у сімейному житті.

Чоловік після цього вибачився та пообіцяв піти від коханки. З того часу наші стосунки значно покращилися. Щодо тієї жінки я подробиць не знаю та й мені не цікаво, але принаймні його з іншими жінками більше не бачили.

 

Вам також має сподобатись...