Минуло 10 довгих щасливих років, поки не сталося те, чого я так боялася. Та сама Маша вирішила приїхати в своє рідне місто

Я закохалася в свого чоловіка ще школяркою. Ми вчилися в паралельних класах і були знайомі з самого дитинства: наші батьки дружили.

Мишко навіть не здогадувався про мої почуття, тому що сам по вуха закохався в іншу дівчинку. Її звали Маша, і вона відповідала йому взаємністю.

Правда, їх скажене підліткове кохання закінчилася після випускного вечора. Маша сказала, що їде вчитися в інше місто і хоче закінчити відносини.

А пізніше виявилося, що вона просто зрадила Міхайлу. Це сильно його підкосило. Настільки, що він півроку не міг вийти з депресивного стану. Мама підтримувала його як могла. Але поведінка Михайла часом лякала. Він часто говорив, що більше не бачить сенсу жити.

У той страшний період ми з Мішею почали більше спілкуватися. Мені здається, що наша дружба стала для нього віддушиною. Я завжди була поруч і ніколи на нього не тиснула. Хоча мені було так само боляче і страшно бачити все те, що з ним відбувалося. У якийсь момент дружнє спілкування переросло в щось більше.

Через 2 роки Міша зробив мені пропозицію. Я повірити не могла, що це не сон. Але я відчувала, що він насправді мене полюбив. Ми стали жити разом і будувати свою сім’ю.

Незабаром я народила двійню, а наша любов стала ще міцнішою. Свекруха була від мене у захваті, називала мене Мішиною рятівницею.

Минуло 10 довгих щасливих років, поки не сталося те, чого я так боялася. Та сама Маша вирішила приїхати в своє рідне місто. Я дізналася про це випадково, і в той же день розповіла все свекрусі.

Новина її не порадувала точно так же, як і мене. Що буде, якщо Маша захоче зустрітися з моїм чоловіком?

Я не знала, чи варто мені говорити йому про несподіваний приїзд його першого кохання. Але якщо я приховаю це, він напевно розсердиться. У мені оселився страх, що Маша зруйнує нашу сім’ю, тому що їх колишня любов спалахне з новою силою.

Те, що ми будували протягом стількох років, раптом стало таким беззахисним. Я не знаю, як мені вчинити. Якщо я промовчу, це буде виглядати так, ніби я сумніваюся в Мішиній любові до мене і дітей, не довіряю йому.

Але як я можу бути впевнена в жінці, яка одного разу вже зрадила мого чоловіка? Що мені робити?

You cannot copy content of this page