Минуло 5 років. Я від чоловіка пішла, але все одно спілкуємося зі свекрухою. Працювати чоловік кинув…

Ця історія сталася п’ять років тому. У той час я ще жила з чоловіком. Він працював, хоч тоді й любив випити, але пив не багато і зранку йшов на роботу. Якось раз він мені зранку сказав, що принесе гроші і мені подарунок.

Мені стало цікаво – звідки, але він сказав: сюрприз. Буквально за годину на мій телефон зателефонували з телефону чоловіка і сказали, що це з міліції. Він затриманий і йому потрібно привезти речі.

Я була в шоці і думала, що це жарт, але як виявилося, що ні. З’ясувалося, що він пограбував дівчину, забрав телефон і поїхав його продавати, там його і взяли.

Мені запропонували зам’яти справу за п’ять тисяч доларів, але таких грошей не було і його перевели до слідчого ізолятора за місцем прописки. Коли я прийшла на побачення, він плакав і просив допомогти, обіцяв кинути пити, стати ідеальним чоловіком і ще багато чого.

Те, що говорять про працівників міліції, що вони б’ють затриманих, – це неправда здебільшого. Мого чоловіка ніхто не бив, а сказали принести 2 тисячі доларів. І тоді йому дадуть чотири роки умовно.

Я сказала, що спробую. Жили ми зі свекрухою. Я все їй розповіла, і ми вирішили збирати гроші. Коли я прийшла на роботу і розповіла, що сталося, мені дали 2 тисячі, але сказали, що потрібно наймати адвоката.

Бо шанси, що випустять, якщо дати гроші операм, маленькі. Свекруха дістала ще 3 тисячі доларів. Я швидко знайшла адвоката. Адвокат сказав, що потрібно йти до потерпілої. Я сходила, нормально поспілкувалася.

Дівчина сказала, що написала заяву про побої. Заяву вона забрала, бо вдома в неї сидів такий самий чоловік, навіть не взяла грошей. Тривало все дуже довго. У підсумку всі гроші пішли, але результат був позитивним.

Чоловік повернувся додому. Минуло 5 років. Я від чоловіка пішла, але все одно спілкуємося зі свекрухою. Працювати чоловік кинув того самого дня, коли його випустили, і досі не працює.

Ходить по шабашках, заробляє копійки на самогон і щодня п’яний. Коли свекруха на роботі, перериває весь дім, шукає гроші, якщо знаходить, то одразу пропиває. Виніс усі цінні речі з квартири.

Чому вона його не виганяє? Тому що синок. Радує одне, що хоч не буянить. Усі гроші вона віддавала сама із зарплати майже два роки. Іноді зустрічаємося зі свекрухою, сідаємо й думаємо, що було б, якби він відсидів.

Моя особиста думка, що гірше б не було: і пити б кинув, і красти б відучили. Називається не роби добра – не отримаєш зла. Шкода тільки свекруху – непогана жінка, а таке отримала…

You cannot copy content of this page