На днях він мені заявив, що грошей знову немає, оскільки майже половину зарплати витратив на пральну машину для батьків…

Мій чоловік, схоже, зовсім не думає про мої потреби. Адже значну частину своїх доходів він, без сумніву, витрачає на своїх батьків. Ще коли ми зустрічалися, мене підкупило те, з яким трепетом він ставився до батьків.

Він єдина дитина в сім’ї, тому завжди відчував особливу відповідальність перед матір’ю та батьком. Я навіть не думала, що це стане для нас проблемою. Тепер ми у шлюбі, є дворічна дочка.

Свекри живуть окремо, мають свій будинок. І якщо їм щось потрібно, то вони без будь-якої сором’язливості дзвонять синові, а він ніколи не відмовляє. Навіть якщо заради батьків потрібно залишити без грошей мене з дитиною

Ще на початку жовтня я його попереджала, що нам потрібно буде витратити трохи грошей на зимовий одяг мені та дитині, адже морози вже на носі. Сподівалася, що чоловік отримає зарплату, і я зможу пройтися магазинами.

Але ж ні! На днях він мені заявив, що грошей знову немає, оскільки майже половину зарплати витратив на пральну машину для батьків. Я сиджу в декреті з дитиною, і зарплата чоловіка весь наш дохід.

Але заробляє він непогано. Щоправда, частину грошей ми витрачаємо на те, щоби закрити старі кредити, а частину коштів просто проїдаємо. Але те, що залишається, чоловік витрачає на поїздки до батьків, яким щоразу щось треба.

Ось і тепер їм знадобилася нова пральна машинку. Хоча я точно знаю, що свекруха має цілком непогану пралку. І навіть якщо вона зламалася, то її ж можна полагодити. А не витрачати останні гроші на покупку нової техніки.

Скільки разів я намагалася з ним поговорити! Пояснювала, що у нас своя сім’я, що нам теж потрібні гроші, що дочка навіть свіжі фрукти не завжди бачить. Він слухає, киває, а потім знову робимо по-своєму.

Ніяких сил вже немає. Виправдовується, що повинен допомагати батькам, адже вони його виховали. Але хіба така допомога не повинна бути в міру? А хто ж тоді має піклуватися про мене та нашу дитину?

You cannot copy content of this page