На порозі мій колишній чоловік, одягнений по-домашньому. Як виявилося, коли я поїхала жити до тітки, моя мама і Сергій зійшлися!

Я вийшла заміж в 18 років. Тоді я думала, що це любов на все життя. Але моя мати від самого початку була проти шлюбу. Вона буквально вмовляла мене почекати, здобути освіту і знайти роботу. Може, мама просто не хотіла, щоб я пішла по її стопах?

Сама-то вона пташка рання, в 17 років вже народила мене. Мій батько не одружився на мамі, а коли мені було 1,5 року, тато поїхав на заробітки і зник.

Мама виховувала мене одна, пощастило ще, що бабуся з дідусем були на підхваті. Але, звичайно, було дуже важко. Так рано і пустила під укіс свою молодість.

Коли я познайомила маму з Сергієм, він їй відразу не сподобався. По-перше, її бентежила різниця у віці, я молодша за нього на 7 років. По-друге, Сергій був розлучений. Крім того, у нього не було своєї квартири і хорошої зарплати. Напевно, не такого зятя хотіла моя мати.

Але я не послухала матір і поїхала жити на зйомну квартиру до Сергія. Через кілька місяців ми розписалися. А через рік я завагітніла. Коли мама дізналася про це, вона почала наполягати на аборті.

«У вас немає ні житла, ні стабільного доходу. Та й я допомогти не зможу в разі чого. Почекай трохи, отримай освіту і знайди роботу. А там вже і діток можна заводити », – наполягала мати.

Сергія труднощі не бентежили, він дуже хотів дітей і звик до життєвих негараздів. Але я почала сумніватися і вирішила зробити аборт. Після операції мені довелося залишитися в лікарні.

Сергій настільки розізлився, що навіть не приходив до мене. А коли я повернулася додому, дізналася, що чоловік подає на розлучення. І без того в жахливому стані я повернулася жити до матері.

Як би я не намагалася, Сергій не хотів мене прощати. Мама запропонувала мені змінити обстановку і переїхати. У сусідньому місті жила моя тітка. Вона з радістю погодилася мене прихистити і допомогти з пошуком роботи. І не обдурила.

Після кількох місяців роботи секретаркою я змогла зняти маленьку квартирку. А через рік я зустріла Мішу і вийшла за нього заміж.

До матері я практично не приїжджала. А ось мама, навпаки, їздила дуже часто, любила нас відвідувати. Мишко дуже подобався матері. І це не дивно, адже він непогано заробоча, ми жили в своїй квартирі, та й любив він мене по-справжньому. Правда, у нас не виходило завести дітей. І я не наважилася розповісти чоловікові про аборт.

Якось ми з чоловіком вирішили відвідати мою маму. Їхали без попередження, хотіли зробити сюрприз. І він вдався, правда, не для мами, а для нас з Мишком. Коли двері квартири, де я виросла, відкрилася, я трохи не знепритомніла.

На порозі мій колишній чоловік, одягнений по-домашньому. Як виявилося, коли я поїхала жити до тітки, моя мама і Сергій зійшлися! З тих пір вони живуть разом в нашому домі. Ось чому мати так часто до нас приїжджала. Вона просто не хотіла, щоб це робила я.

Звичайно, я була шокована. Міша теж не знав, як себе вести. Та й що тут вже зробиш? Ми вирішили почекати мати на вулиці. Коли вона прийшла, я завалила її питання. Я намагалася зрозуміти, що взагалі відбувається. Але мама була неприступна:

«Олеся, зрозумій, я нарешті знайшла справжню любов. Сергій знайшов відмінну роботу, поважає і любить мене. Якщо тобі неприємно це, можеш не приїжджати до нас більше ».

Ніколи б не подумала, що моя мама здатна на таке. Але часом життя непередбачуване. З тих пір в батьківському домі я більше не з’являлася …

You cannot copy content of this page