Родинні історії

На зароблені гроші жінка змогла купити новеньку машину, зробити ремонт у будинку батьків, прикрасити себе дорогим одягом та золотом

Тамара та Павло були у шлюбі цілих 15 років. За цей час встигли нажити непогане майно та виховати двох синів.

Жінка була дуже щасливою, коли виходила заміж. Хлопець видний, господарський, працьовитий. З таким не страшні будь-які життєві випробування. Тим більше, Тома сподівалася стати для Паші найнадійнішою опорою та підтримкою.

Паша мав величезний талант до роботи по дереву. Свій будинок він також збудував сам. І облагородив його так, що всі сусіди заздрили. Паркани гарні поставив, альтанок налаштував, майданчик для дітей спорудив.

Чого в цьому дворі тільки не було. І фігурки декоративні, і клумби красиві, і доріжки хитромудрі. Загалом душа радіє, коли дивишся.

Тома вирішила, що талант чоловіка не повинен пропадати даремно. Адже він може заробити великі гроші. Вона наполягла на тому, щоби відкрити свій невеликий бізнес. Паша займався б виробами з дерева, а дружина — організацією роботи чоловіка.

Молодий Павло охоче погодився на пропозицію Томи. Але згодом зрозумів, що дружина вимагає надто багато.

«Я розумію, що так вийде більше заробити. Але я дуже втомлююся. Якщо й далі працюватиму в такому темпі, то у моїх виробів постраждає якість. Тож не набирай так багато замовлень, будь ласка», — попросив Паша, тільки Тамара і слухати не хотіла.

«Молодий і сильний хлопець, а так ниє. Нічого з тобою не станеться», — подумала Тома, хоч і не сказала це вголос.

Згодом легше не ставало. Паша намагався достукатися до дружини, але нічого не виходило. Щоб хоч якось догодити чоловікові, Тамара найняла ще одного робітника. Але лише одного, адже треба заощаджувати.

На зароблені гроші жінка змогла купити новеньку машину, зробити ремонт у будинку батьків, прикрасити себе дорогим одягом та золотом. Павло ж тільки більше закривався в собі.

Він схуд і пострашнів. Нагадували про себе постійні переробки та перевтоми. Тамара трохи зменшила оберти із замовленнями, коли її чоловік ледь не втратив руки під час роботи з пилкою. Але потім знову взялася за старе. Чоловік поступово усвідомлював, що любов до грошей перетворила його дружину на монстра.

Паша став пропадати у відрядженнях та від’їздах. З великою сваркою найняв ще кількох чоловіків собі на виробництво і став звалювати роботу на них.

Тамара неймовірно сердилась. Вона ніби відчувала, що з чоловіком щось не так. Але себе винною точно не вважала. Більше того, жінка вирішила зробити Паші перевірку на вірність.

Тамара повідомила чоловікові, що збирається на відпочинок. Для неї це було нормою, тож Паша і уваги ніякої не звернув. Дружина зібрала дітей і відвезла їх до матері, а сама почала вичікувати. Надсилала чоловікові фото, де вона нібито на морі. Хоча насправді прималювала себе до морських пейзажів у фоторедакторі.

І ось, одного вечора Тамара побачила по камерах відеоспостереження, що чоловік почав збирати валізи. Вона розлютилася і вирішила в терміновому порядку перервати свою «відпустку». Коли примчала додому, Паша лише спокійно сказав їй:

«Я йду. Не можу і не хочу жити так. Я не маю коханки, але продовжувати наш шлюб я не маю навіть найменшого бажання. Залишайся зі своїми грошима. Впевнений, це твоя ідеальна пара».

Коли Паша поїхав, Тамарі навіть не хотілося плакати. Вона не раз чула від інших працівників, що поводиться як мегера. Але хіба це правда? Ця жінка лише хотіла забезпечити безпроблемне майбутнє для своїх синів.

Але тепер у неї ні чоловіка, ні найпрацелюбнішого та найактивнішого співробітника. Саме цієї секунди Тамара задумалася про те, що хоче попросити у Павла вибачення. Тільки немає впевненості, що він вибачить її і повернеться до родини.

Вам також має сподобатись...