Наче дитина, канючила сумку за 200 доларів, але я знайшов, що відповісти меркантильній особі

З Вікторією Олексій познайомився, коли та ще працювала медсестрою. Це була дбайлива, ввічлива, гарна і делікатна жінка. Вона відразу сподобалася Олексію, і той, не роздумуючи, запропонував зустрічатися. Згодом Вікторія почала активно скаржитися на свою роботу. Що вона дуже втомлюється, а гроші взагалі не окупають її витрачені сили та час.

Тоді Олексій запропонував їй піти з остогидлої роботи і спокійно пошукати те, що їй більше сподобається. А він, у свою чергу, допомагатиме їй по можливості. На той момент Олексій був на непоганій посаді, і для холостяцького життя зарплати йому вистачало.

Як і Вікторія, він проживав в однокімнатній квартирі (яка дісталася йому у спадок від бабусі). Щоправда, окрім самої Вікторії з нею жила ще її мати та донька від першого шлюбу. Олексій не раз заходив до них у гості з подарунками та частуваннями. На щастя, дівчинка добре прийняла Олексія і нерідко грала з потенційним вітчимом.

Олексію подобалося робити подарунки своїй дівчині. Коли Вікторія поскаржилася на старі чоботи і попросила нові, він погодився і оплатив модель, що їй сподобалася. А на її день народження Олексій придбав сертифікат у місцевий спа-салон.

Минуло півроку, перш ніж Олексій зважився познайомити Вікторію зі своєю матір’ю. Та жила у двокімнатній квартирі неподалік Олексія. Пара прийшла ввечері з тортиком та фруктами. Олексієва мати приготувала пиріг з м’ясом.

Коли всі сиділи за столом і пили чай, мати Олексія поцікавилася про плани на майбутнє. На превеликий подив Олексія Вікторія почала висловлюватися першою. Вона розповіла про те, що їм з Олексієм час уже з’їжджатися. Але для неї та її дитини місця в однокімнатній квартирі замало. Тому було б справедливо, якби Олексій із матір’ю помінялися квартирами.

Почувши таке, мати Олексія не стала стримуватись. Вона заявила, що Вікторія не має права розпоряджатися її майном. Квартира її, і їй самій вирішувати, як краще вчинити. Як очевидно, знайомство пройшло дуже. А Олексій був неприємно здивований подібною поведінкою своєї пасії.

Вікторія так і не переїхала до Олексія. З пошуком роботи теж ніяк не складалося. Але Олексій не сумував. Він, як і раніше, відвідував родину Вікторії та влаштовував побачення.

Якось Вікторія розповіла про те, що їй дуже потрібна нова сумка. Стара вже була зовсім потерта, і їй було просто соромно перед оточуючими. Олексій готовий був сплатити за покупку нової. Проте ціна була надто висока. Адже сумка, яку так хотіла Вікторія, коштувала цілих 200 доларів. Олексій одразу сказав, що не може зараз дозволити собі таку суму.

Але Вікторія не здавалася. Замість звичайної покупки, вона запропонувала взяти розстрочку у банку. І зробити це потрібно було якнайшвидше. Так сильно їй хотілося цю сумку. Олексій знову відповів “ні”. У результаті Вікторія образилася на Олексія, заявивши, що він зовсім не думає про те, як вона виглядає.

Через кілька днів Олексій зателефонував Вікторії з наміром запросити на прогулянку. Але замість ствердної відповіді він почув таке:

— Льоша, пробач мені, але нам треба розлучитися. Ти дуже добрий і дбайливий, але мені потрібний багатий чоловік, який зможе мене забезпечувати.

З того часу минуло 2 тижні. Олексій непогано справлявся із закінченням стосунків. Але останнім часом він все частіше ловив себе на думці, що йому тоді все ж таки варто було купити у розстрочку ту кляту сумку. Він розумів, що сумував за Вікторією. Але що вдієш, якщо він недостатньо багатий для неї.

You cannot copy content of this page