Надія Михайлівна чудово знала, о котрій годині Ігор повертається з роботи і завжди дзвонила на Skype саме в цей час. Замість привітання мама Олени пронизливим голосом просила дочку розлучитися з Ігорем

Ігор з Оленою вже п’ять років живуть разом, і тільки рік тому пара вирішила скріпити свій союз офіційно. Відразу після весілля молода сім’я перебралася в столицю.

Грошей, як це часто буває, у молодят було небагато, так що квартиру подружжя знімали скромну, та й в цілому жили без надмірностей.

Мама Олени спочатку була проти цього шлюбу, а вже тим більше переїзду. Ще поки пара тулилася у неї вдома, відкладаючи кошти на знімання власного житла, Надія Михайлівна не раз дорікала Ігорю в тому, що він ні на що не придатний.

«Ти і зараз про вас двох подбати толком не можеш, а що буде, як діти з’являться?» – запитувала незадоволена теща.

Ігор тільки відмовчувався і рахував дні до заповітної дати, коли вони з Оленою нарешті зможуть покинути рідну домівку і почати спокійне сімейне життя удвох.

Та й що він міг заперечити? Хлопець і сам розумів, що не в тому положенні, щоб вступати в конфлікт з тещею.

Тепер, коли молоді зробили перший крок до здійснення своєї мрії і змогли перебратися до столиці, життя набуло зовсім інших фарб. Ігорю днями запропонували більш високооплачувану посаду, а борги по кредитах потихеньку почали зменшуватися.

Здавалося, все нарешті має піти на лад. Ось тільки Надія Михайлівна ніяк не могла залишити новоспечене сімейство в спокої.

Тепер, коли донька була за сотню кілометрів, їй нічого більше не залишалося, як намагатися напоумити її за допомогою телефонних розмов і відеодзвінків в Skype.

Надія Михайлівна чудово знала, о котрій годині Ігор повертається з роботи і завжди дзвонила саме в цей час. Замість привітання мама Олени пронизливим голосом просила дочку розлучитися з Ігорем. Мовляв, поки дітей немає, вона може знайти собі кращу партію.

А одного разу теща заявила, що приїде погостювати до молодих, щоб упевнитися, що її дочка живе в нормальних умовах. Ясна річ, Ігор був категорично проти цього. Та й сама Олена не особливо зраділа такій звістці. Що, втім, не дивно. Кому б хотілося зайвий раз розбороняти чоловіка з матір’ю?

Однак квиток на поїзд уже був куплений, а не пускати рідну матір до себе додому – це вже занадто. Так що тепер Олені треба було вирішити головне питання: як примирити чоловіка з матір’ю, які на дух одне одного не переносять.

You cannot copy content of this page