Найбільше я довіряла цій людині, а йому начхати. Коли він викладає особисті фото на загальний огляд, він має зрозуміти, що мені боляче на це все дивитися…

Я зустрічалася з хлопцем рік, але ми були то в стосунках, то залишалися просто друзями. Останні чотири місяці ми зустрічалися. Він почав працювати і не приділяв мені часу.

Я не звертала на це уваги, ми з ним не бачилися більше місяця. Потім домовилися про зустріч, бо я бачила, що він не чекав на цю зустріч, так як і я її чекала. Наше побачення не вдалося.

На другий день я дізналася, що в нього нова дівчина. Вони почали зустрічатися – у нього на сторінці в соцмережі статус “у стосунках” з іншою дівчинкою і фотки з нею.

У була шокована, я написала йому, щоб він пояснив, що відбувається і щоб більше не дзвонив. Він на це навіть не відповів. Він за знаком зодіаку Діва, а я вірю в гороскопи.

Діва так легко не закохується, щоб закохатися, йому потрібно багато часу для цього. Я чесно не очікувала, що він так одразу почне з кимось зустрічатися, та ще й статуси писати, як він її любить.

Навіть цукерковий букет на 8 березня їй подарував, хоча я про таке завжди мріяла і не раз йому натякала на це… Усе це дивно для мене. Найбільше я довіряла цій людині, а йому начхати.

Коли він викладає особисті фото на загальний огляд, він має зрозуміти, що мені боляче на це все дивитися. Я не збираюся з ним миритися, зі мною вперше в житті так вчинили і цього я йому не пробачу.

Прикро згадувати ті порожні слова, які він мені говорив. Адже я вірила йому! Чи захоче він знову повернутися до мене? Чи в них із його новою пасією кохання? Я-то знаю, що я його не прощу, все ж цікаво: чи повернеться і як усе це він пояснить.

You cannot copy content of this page