Написав мені: «все би нічого, але по суті своєї легковажної натури, я починаю в тебе закохуватися. Шукати в тобі ідеал та бачити його».

У мене є найкраща подруга, 7 років дружимо, жили кілька років разом. Познайомилася вона із хлопцем майже рік тому.

Як виявилося, він був на той час у шлюбі, їй і словом про це не обмовився, дарував подарунки, тільки через три місяці на мою вимогу, вона перевірила паспорт і побачила там штамп.

Розлучатися не поспішав, лише через три місяці це зробив. Не описуватиму його характер і поведінки, щоб не виникало будь-якої упередженої думки про нього.

Скажу лише, що ніхто з наших друзів та знайомих його не прийняв.

Стали вони з подругою жити разом, батькам її вже сказав, що весілля не за горами, ті люди вразливі, вже підшукують місце для її проведення. І тут кульмінація моєї розповіді.

Сварилися вони часто, мирила я іноді, тому з усіх подруг, мене він бачив частіше. Раз-два на місяць. Часто навіть сам дзвонив і писав мені, щоб запросити в гості до них.

І ось помітила від нього дивні погляди та поведінку, а потім написав мені: «все би нічого, але по суті своєї легковажної натури, я починаю в тебе закохуватися. Шукати в тобі ідеал та бачити його».

Ось що мені тепер робити? Розповісти всі подрузі або вдати, що нічого такого не було?

You cannot copy content of this page