Наступного дня зателефонувала свекрусі і все їй висловила. Озвучила, що думаю з цього приводу і не тільки…

Я звикла до того, що мами завжди більше люблять синів, а до дочок ставляться більш прохолодно. Так було в родині моїх подруг і знайомих. Та й узагалі, в Інтернеті теж говорять подібне, але тільки не у випадку мого чоловіка. Свекруха ставиться до нього як до помилки молодості, як не гірше.

Розмовляти вони розмовляють, але справи говорять більше, ніж слова. Наприклад, почнемо з того, що свекруха моя якийсь час була на заробітках, в іншій країні. І весь цей час вона надсилала гроші і різні подарунки. Ось тільки якщо синові вона дарувала якусь дурницю – футболки, шкарпетки.

А от для доньки презенти були більш суттєвими – дорога косметика, техніка, сукні. Потім, коли сестра мого брата вийшла заміж, її подарунком на весілля стала двокімнатна квартира. Причому не звичайна хрущовка з допотопним ремонтом, а нормальна така житлоплоща, у новому, цегляному будинку.

Я була там кілька разів і скажу, що такі подарунки дорого коштують. Хоча вона, мені здається, навіть нормально не подякувала батькам за настільки крутий сюрприз. Ну, це вже їхнє особисте. Хочете знати, якого подарунка удостоївся чоловік, коли ми одружилися? Обіцянка!

Дуже важлива обіцянка, що через якийсь час його батьки з’їдуть з їхньої міської квартири в сільський будинок. І тоді ми з ним заживемо в тій квартирі, як королі. У ній же три кімнати! Хоча ремонт старий, а район не найкращий… Але свекруха клятвено пообіцяла, що все так і буде.

Коли – це вже інше питання. А поки що ми живемо в орендованій квартирі. Щомісяця платимо за неї гроші, але й це ще не все. Мамуля мого чоловіка почала командувати, мовляв, наше майбутнє сімейне гніздо треба приводити до ладу. Ремонт зробити, невелике перепланування, а для цього треба гроші.

Тож ми тепер платимо ще й за це обіцяне задоволення. Не сказати, що я дуже рада всьому цьому, але й вибору в мене, загалом-то, немає. Річ у тім, що мій чоловік заробляє за нас обох, і він має право розпоряджатися своїми грошима, як йому завгодно. Маму шалено любить і завжди піде їй назустріч.

Я свою зарплату, якщо ці копійки так взагалі можна називати, витрачаю особисто на себе. Ми поки що не маємо дітей, тож маємо можливість, а далі вже треба буде задуматися над загальним бюджетом… Загалом, нещодавно свекруха приїхала до нас і принесла відерце огірків із грядки.

Ви думаєте, ціле відро – це має бути багато, чи не так? Але насправді там було не більше 5-6 “кабанчиків”, так ми в дитинстві називали великі і старі огірки. Незрозуміло, що робити з великими огірками. Такі овочі заведено залишати на городі, адже користі з них особливої немає.

Але свекруха принесла їх нам, дочекалася подяки від мого чоловіка і півгодини скаржилася, як їй було важко їх везти до нас. Але що робити з великими огірками взагалі? Я хотіла сказати, що це все мавпяча праця і готувати я такі огірки не збираюся, але, подумавши, вирішила промовчати.

А ввечері того ж дня ми з чоловіком зайшли в гості до його сестри на чай. І знаєте, що я в них побачила? Ванну, забиту маленькими, свіжими огірочками. Усі один до одного, не більші за мізинець. Лежать у холодній воді й чекають, коли їх законсервують!

Я, звичайно ж, з’ясувала, що ці огірочки принесла свекруха. Хоча її дочка сказала, що вона не любить робити консервацію, тож навіть не знає, навіщо їй стільки цього добра. Ну я й не витримала. Наступного дня зателефонувала свекрусі і все їй висловила. Озвучила, що думаю з цього приводу і не тільки.

Сказала, що вона ставиться до власного сина як до якоїсь нерідної дитини. Вона, звісно, теж у боргу не залишилася, назвала мене фіфою і утриманкою, а ще зателефонувала моєму чоловіку, щоб очорнити мене в його очах. Треба ж, наче я очікувала чогось іншого.

Ну і ввечері того ж дня, коли чоловік прийшов розлючений, ми й поскандалили трохи. Потім помирилися, але, як то кажуть, осад залишився. Не знаю, до чого це все призведе, але мовчати я не збираюся. Терпіти таке ставлення до себе я б змогла – мені на ставлення свекрухи до мене плювати.

Але чоловіка просто по-людськи шкода. Рідна мати його використовує і ніяк цього не соромиться. Зате дочку любить – не зрозуміло за які заслуги. А я вважаю, що це я, дружина, повинна бути найближчою людиною для чоловіка. Тим паче, за такої-то мами.

Сподіваюся, у майбутньому коханий це сам зрозуміє і зробить висновки, а поки ситуація така. Якими ж іноді чоловіки бувають дурними й недалекоглядними. Просто дивишся і диву даєшся!

You cannot copy content of this page