Історії про дружбу, Родинні історії

Наступного року я був неприємно здивований. З нашою ділянкою було щось не так. Нічого з посадженого не росло…

Ми з дружиною вже давно мріяли про місце, де ми могли б відпочивати. На море потрапиш не щороку через роботу. Тому наш вибір зупинився на купівлі будинку із ділянкою. Довелося пошукати.

Але все ж таки я знайшов те, що нас влаштовувало. Великий будинок з ділянкою у дуже гарному місці. Наше селище розміщувалося навколо галявини. Ділянки розташовувалися на сонці, а будинки у лісочку.

За огородженими будинками протікала невеличка річка. Будинок я купив навесні. Не найкомфортніший, але його можна перебудувати. Загалом, поїхали всією родиною туди на літо: я, дружина та дві доньки.

Сусідами були переважно пенсіонери, які тільки й робили весь день, що займалися городом. Дивлячись на те, з яким старанням і з якою любов’ю вони вирощують свої овочі, я відчув натхнення і теж вирішив щось посадити.

Перед цим я прочитав відповідну літературу на тему садівництва та вирощування різноманітної городини. Починав я з малого і зовсім не поспішав прибирати бур’ян, який дратував моїх сусідів.

Одна з найактивніших сусідок пропонувала чимось полити землю, щоб позбавитися трави. Бо, за її словами, жодні рослини в мене не зростуть. Я ввічливо відмовив. І ось настала осінь. Усі збирали свої врожаї.

Виявилося, що мій урожай був набагато кращий за врожай сусідки. Це її дуже розлютило. Вона навіть не приховувала цього. Адже раніше вона постійно говорила нам із дружиною, що ми все неправильно робимо.

Та й тим більше якісь з нас господарі, коли ми з дітьми постійно граємо, купаємось або ще чимось займаємося. Для сусідки було неправильно, що люди, які на город витрачали менше часу та сил, ніж вона, отримали більше.

Наступного року я був неприємно здивований. З нашою ділянкою було щось не так. Нічого з посадженого не росло. Навіть трава погано росла. Дуже не хотілося погано думати про людей, але подібне просто так не стається.

Звісно, ніхто нічого не бачив, але я підозрюю, що землю чимось полили. Дружина і теща кажуть, що сусідка ділянку просто зурочила. Все можливо. З того часу я більше нічого не саджав. Іноді тільки траву кошу.

Але я побудував паркан навколо своєї ділянки і перестав спілкуватися з сусідами. Звичайно, ці люди ніяк не повинні впливати на наш відпочинок, але неприємно, що хтось може свідомо нашкодити. Особливо через заздрість

Вам також має сподобатись...