Навіщо жінці двоє чоловіків вдома?

Нещодавно ми з чоловіком їхали у відпустку на тиждень. Про всяк випадок ми попередили сусідку про те, коли повернемося.

Мало що може статися, а так на душі спокійніше. Але ні я, ні чоловік і подумати не могли, який сюрприз наш чекає після приїзду.

Ми тільки поріг переступили, як на горизонті з’явилася та сама сусідка. А через її спину визирав мій свекор! Виявилося, що він серйозно посварився зі свекрухою і та просто виставила його за двері.

А оскільки нас вдома не було, він напросився до Тамари. Дивно те, наскільки легко вона пустила його до себе і, судячи з усього, обдарувала теплом і ласкою.

Батько чоловіка переночував у нас, а на ранок ошелешив новиною:

«Ох, не можу я з цією зміюкою більше жити! Розлучатися буду, а потім переїду до Тамари! »

М’яко кажучи, ми були в шоці. Але лізти не стали: це їхнє життя і тільки їм вирішувати, як його жити.

Розлучення пройшло швидко і гладко. А свекор почав жити по сусідству з нами. Тамара вмить змінилася, ставши справжнім стервом. Вона почала грати в злу мачуху, будучи всього на 5 років старше мого чоловіка (а йому ось-ось стукнуло 35).

А далі почався справжній розгардіяш. Справа в тому, що свекор переписав свою половину квартири на сина. Друга ж половина належала моїй свекрусі.

Сусідка хотіла мати гроші з продажу квартири. Але оскільки там жила свекруха, все накрилося мідним тазом. І тепер Тамара вимагала від нас, щоб ми виконували будь-які її забаганки.

Ні, ну бред же якийсь? Я скажу більше! Через якийсь час навіжена Тамара захотіла, щоб ми помінялися квартирами.

«У нас взагалі-то любов. І я не так стара, може, і дітки будуть ще! А вам навіщо? Ви ж дітей не плануєте », – нахабно заявила сусідка.

Ось тоді моє терпіння лопнуло. Втім, не тільки моє, а й чоловіка. Він поговорив з батьком, розповів про все, чого той не знав. Свекор лише відповів: «Я, дурень, думав, вона мене любить … А їй просто потрібні були мої гроші!»

На наступний день він висловив Тамарі все, що про неї думає. А та сказала різко і холодно:

«Ну і йди до своєї старої, зрозумів ?!»

Знову розлучення, знову невизначеність. Зате свекруха дуже раділа, коли про все дізналася. А потім в якийсь момент зателефонувала свекру і покликала його назад. Ось так просто.

Ну а той взяв і погодився. Чесне слово, це крутіше, ніж «Санта-Барбара»! Але от далі все пішло недобре. Свекруха заявила, що готова відновити відносини тільки в разі, якщо друга половина квартири стане її. Оскільки нам вона була не потрібна, чоловік просто переписав свою частину на маму.

Рівно в той день, коли вся квартира офіційно стала володінням свекрухи, вона взяла і поміняла всі замки. А речі свекра залишила під дверима. Просто якийсь цирк!

Ясна річ, він очманів, зібрав речі і поїхав до нас. Якщо так і далі триватиме, про дітей можна дійсно забути. Тут старі яскравіше шоу видають.

І от до чого ми дійшли. Тепер у мене вдома двоє чоловіків. Обидва допомагають по господарству: один готує і ходить в магазин, другий – пере і прибирає. Бережуть мене як зіницю ока. Сусідка Тамара з нами не вітається, але, зізнаюся, втрата не велика.

А свекруха живе на широку ногу. Тепер уже власну квартиру вона здає квартирантам, а сама живе в маленькій однокімнатній з євроремонтом. Ось це я розумію старість!

А якщо серйозно, відчуваю якесь безвихідне становище. І свекра на старості років не кинеш, і своїм життям хочеться пожити. Ось така ситуація! Може ще комусь доводилося стикатися з такими проблемами?

You cannot copy content of this page