Навіть якщо він мені і зраджує, я готова це пробачити, щоб бути з ним

Хочу попросити допомоги у читачів цього сайту, як мені вийти з моєї життєвої ситуації та зберегти свою сім’ю.

Ми з чоловіком одружені 17 років, я його дуже люблю і не уявляю життя без нього. А проблема в нас у тому, що протягом кількох років я витрачала дуже багато грошей, мені постійно їх не вистачало і я брала кредити, надалі я не змогла їх погасити і всі як один вилізли назовні і про них дізнався чоловік.

Він був лютий, але борги погасив і ось після цього у нас почалися проблеми. Він постійно мене підозрює в витрачанні і боїться, що я знову залізу в борг і взагалі не може зрозуміти, куди я їх витрачала.

Якщо чесно, я й сама не знаю (на будь-яку нісенітницю, речі, продукти, якась дрібничка для дому, мені просто треба було щось купити).

А нещодавно у його мами зникли гроші (це вона так каже) і всі як один вирішили, що я їх украла, але я нічого не брала і ніколи б не стала красти.

Навіщо? Якби мені потрібні були гроші, я знову взяла б кредит, чоловік же їх закрив. Тепер через ці гроші наша сім’я на грані розлучення, чоловік хоче, щоб я зізналася і вибачилася перед його мамою.

А я не можу, я цього не робила, а якщо я не зізнаюся, значить, немає більше нашої родини, а я дуже боюсь його втратити. Я не можу уявити, як я житиму без нього.

Коли він оголосив про своє рішення, я кілька днів думала і переживала і не подумавши про своїх дітей зважилася на дещо жахливе, але мене відкачали.

Але чоловік замість того, щоб мене зрозуміти, звинуватив у мерзенному вчинку, яким я хотіла привернути його увагу.

Інтимних стосунків у нас немає давно з самого початку всіх проблем, але мені зараз це і не треба, я просто хочу його повернути і бути щасливою, а він щодня їде з дому і повертається о 3-й ночі і спить на дивані. От і думай, де він буває і з ким.

Допоможіть мені порадою. Як все повернути та що робити? Навіть якщо він мені і зраджує, я готова це пробачити, щоб бути з ним.

You cannot copy content of this page