Назвала мене співмешканкою і хоче обговорити моє життя з її сином

Моя свекруха просто нестерпна людина, і не тому, що вона там якось не так відноситься до мене, справа в іншому. З чоловіком я зійшлася, коли він вже мав за плечима не аби який досвід подружнього життя, в нього є син, зараз йому 12 років, та так сталося, що з колишньою жінкою і дитиною він майже не спілкується.

Не треба судити людину по тому, що відбувається в його житті. Так склалися обставини, і тому я його не засуджую. Зате він справно платить аліменти, іноді на свята передає невеликі подарунки. Що це я, відійшла від теми.

Так ось, в шлюбі ми привели на світ 2 діточок, різницею в 2 рочки. Не те щоб я дуже сильно чекала якогось привітного до себе відношення, особливо з боку свекрухи, але Олена Дмитрівна вирішила діяти по іншому.

Вона ніколи і слова мені поганого не сказала, навіть з дітьми допомагає, але досі вважає що в неї інша невістка – колишня мого Романа.

В один з вихідних днів вона приїхала дуже щаслива, з фруктами для малечі і пляшкою ігристого. -Є привід, в мене скоро внучка буде. Ми з чоловіком переглянулися, ми не планували, а інша невістка і так має 4, зареклася тепер, з цими важко. Невже зважилася? Але ні, розмова далі була дуже цікавою.

-Ти маєш записати цю дівчинку на себе, сину, і що, що ви з Олесею вже 10 років не живете, але вона ж на твоєму прізвищі, вона ж нам як рідна, я завжди хотіла, щоб у вас з Олесею була дівчинка. І он, твоя ця, “співмешканка” (це про мене доречі) проти не буде.

Я дійсно не проти, хоча ця ідея мені здалася абсурдною, але якщо свекруха що задумала, то собі дорожче їй противитися. Зізвонилася з Олесею, та каже, що колишня сверуха, тобто теперішня моя, занадилася до них ходити.

Олеся давно живе з іншим чоловіком, і тут нарешті вони зважилися на дитинку, а сверуха людей чудує, каже це її внучка. Мені всеодно, але на мене ж люди скоса дивляться, містечко у нас не велике.

Чоловік взагалі якось відсторонено про це говорить, і я його розумію, він знає, що мама це ще той кадр. Але найбільше мене дивує відношення Олени Дмитрівни до цього.

А сьогодні вона подзвонила мені і каже, щоб я терміново приїхала, хоче щось сказати з приводу спільного проживання мене і її сина. Робіть ваші ставки, що на цей раз?

You cannot copy content of this page