Не чіпайте, будь ласка! Нехай Ігор миє, це його тарілки , – строгим голосом сказала невістка

Три роки тому мій син одружився і переїхав на орендовану квартиру зі своєю дружиною. Ігор завжди був роботягою, тому сім’я жила в достатку і благополуччі.

Зізнаюся, я в сімейні справи сина намагалася ніколи не лізти. Навідувалася рідко, у свята. Але зовсім недавно улюблена невісточка подарувала мені довгоочікувану внучку.

Заходити стала частіше, щоб побачитися з Марусею та й допомогти по господарству, якщо потрібно. Якось раз я прийшла без попередження. Побачивши до блиску вимиту квартиру, я, зізнаюся, приємно здивувалася.

І як невістка все встигає, коли на руках весь час немовля? Якщо чесно, навіть пишалася нею на початку.

Коли я прийшла, невістка якраз почала годувати внучку. Тому я вирішила піти на кухню і поставити чайник. Там мене чекала маленька гірка немитого посуду, якій я зраділа.

«Врятую Анютку від зайвих турбот», – подумала я.

Але як тільки я включила воду, як грім серед ясного неба, в кімнаті з’явилася невістка.

«Не чіпайте, будь ласка! Нехай Ігор миє, це його тарілки », – строгим голосом сказала Аня.

Ні, ну я всяке в житті чула, але щоб таке! Пізніше невістка повідомила, що одним посудом тут не обійшлося. Вона так само перестала збирати по квартирі постійно розкидані шкарпетки і прати його речі.

«Я взяла декретну відпустку не для того, щоб няньчитися з чоловіком!» – з образою в голосі заявила Анютка.

Зізнаюся, спочатку я була обурена. Але обговоривши все з невісткою, дізналася про свого сина багато нового. Виявилося, що він вирішив приміряти на себе роль свого батька, який колись вів себе точно так само. Вдень працював, а ввечері приходив, лягав на диван, звісивши ніжки в очікуванні вечері. І палець об палець не вдаряв, щоб допомогти по господарству.

Звичайно, Ігор повністю забезпечує сім’ю, і це заслуговує на повагу. Тому що ні Анютка, ні Маруся не потребують абсолютно ні в чому. Але не можна ж перекладати на тендітні плечі новоспеченої мами абсолютно всю побутову рутину! Крім того, я помітила, що в квартирі повнісінько вийшовших з ладу речей. Наприклад, у ванній протікає душ. Годі збагнути!

Загалом, невістка оголосила Ігорю бойкот. Частково я її розумію, але так не може тривати вічно. Боюся, що методи Анютки малоефективні. На її місці я б не змогла терпіти ці жахливі тарілки в раковині і давно б їх помила. А про прання я взагалі мовчу …

Я думаю, що з сином потрібно поговорити. Спробувати знайти підхід, чи що. Адже такі відносини сімейними можна назвати з натяжкою. Сподіваюся, Ігор схаменеться.

You cannot copy content of this page