Не даю сину в борг, навіть під розписку, на те є причини

Мої діти просять в мене грошей в борг. Карантин і пандемія сильно вдарили по кишеням моєї сім’ї. Менший син з невісткою зараз знаходяться в досить важкій фінансовій ситуації, через що просять моєї допомоги.

А я вагаюся. Справа в тому, що я працюю в магазині, отримую 8 тисяч зарплатні, і ще до 3 тисяч пенсії. І от за кілька років, поки діти їздять по зйомним квартирам, я почала збирати на власний будинок для них.

Зараз в мене на руках 10 тисяч умовних одиниць зеленого кольору, якщо ви розумієте. Для того, щоб дітям віддати борги по кредитам і жити спокійно їм треба всього лишень 2 тисячі доларів.

А я не можу. Не в моїх правилах позичати гроші. Син просить до батечка, каже, наче якби позичила, вони б за 2-3 місяці віддали.

Я і не знаю як правильно вчинити, не готова я позичати. Ці гроші я відкладала на будинок для них, і якщо позичу, де гарантія, що вони віддадуть. З іншого боку, відсотки, які вони віддають в банк, це приблизно 1300 грн в день, тобто наступного місяця сума боргу буде ще більша.

Я не знаю як правильно вчинити, син каже, що їм не вистачає зарплатні, а я не розумію куди діваються їхні гроші, ходять в обносках, харчуються скромно, нічого не купують зайвого.

Син навіть під розписку пропонував. Але раптом що, хіба я піду з ним судитися? В невістки батьки такі, що вони ніколи нічого не відкладають, тому в них і просити годі, вони вирішили, що донька вийшла заміж, то все, вона вже можуть не допомагати.

Порадьте, чи варто позичати, чи нехай самі вирішують свої проблеми, бо боюся, що в результаті лишаться без грошей і без хати.

You cannot copy content of this page