Не послухала батька, врятувавши всю сім’ю

Маша і Ігор познайомилися в парку. У них зав’язалася дружба, а потім навіть відносини. Пізніше виявилося, що Ігор працює в тій же фірмі де і її тато. Такому збігу обставин був дуже радий батько Марії.

Він завжди хотів, щоб його дівчинка знайшла собі достойну партію. 3 роки Маша з Ігорем жили в будинку її батьків, його посвятили у всі справи, дали можливість просуватися по кар’єрних сходах. Ігор був повноцінним членом сім’ї.

До матері Марії він відносився дуже лесно, батька не так поважав, як боявся, з його то зв’язками.

Але от відносини між Марією і Ігорем буде зіпсувалися. Як тільки він зрозумів, що в його владі знаходиться все, все що є в житті Маші і її батьків, почав робити дивні речі.

Став більш нахабним, сперечався з батьками, підвищував голос на матір, часто зневажливо ставився і до батька.

Ніхто цього не замічав, вони так любили Ігоря, що просто не бачили всіх його мінусів. Марія вирішила поглибитися в навчання.

Випускний курс, на носі кілька місяців практики. Там вона познайомилася з Тимуром, він допомагав їй проходити практику. Толковий, молодий юрист, який закохався в Машу по вуха.

Вона розповіла йому про всі махінації, все що знала і бачила, і вони з Тимуром вирішили зробити так, щоб Ігорю нічого не дісталося.

Все майно було на Марії, тому вони тихцем розписалися. Сама не знаючи чому, але Маша вірила йому, і він не підвів.

Як тільки зайшла мова про весілля Марії і Ігоря всі розворушилися, Ігор став менш обережний в своїх сферах, тому “проколовся” на одній справі.

Йому не допомогли ні підроблені документи, ні доручення на право власності і керування компанією.

Був ще один законний власник – Тимур, той самий толковий юрист. Тільки тоді у батьків спала пелена з очей.

Вперше батько був радий, що донька зробила вибір, свій власний, такий, що можливо не сподобався б їм, але вона врятувала всіх. Татова донечка.

You cannot copy content of this page