Не розмовляємо з чоловіком через дитячі підгузки

Прожили з чоловіком 9 років, у нас є синочок, йому 2 рочки. Ми майже ніколи не сварилися і не виясняли стосунки, до одного моменту.

А вчора виник конфлікт, не повірите, на фоні підгузків. Я прекрасно розумію, що син вже великий, і пора б його відучити від них, але я працюю вдома, на мені город і господарство, тому я дійсно просто фізично не встигаю часто садовити його на горщик.

Чоловік вирішив, що якщо він не буде купувати підгузків, то буде більше економніше і краще, що син швидше навчиться робити ці справи туди, куди треба.

Ми живемо в селі, де немає відділу з побутовою хімією і підгузками, за ними, зазвичай, їздив чоловік в райцентр. А тепер вже 2 тиждень він перестав їх купувати. І якщо вдень ще можна якось з цим боротися, то вночі дитина ж не може контролювати свої процеси.

А на днях він мені заявив, що я погана господиня, бо в будинку неприємний запах, самі знаєте чого. Я не розумію яка муха його могла вкусити, у нас ніколи не виникало таких конфліктів, завжди знаходили якийсь компроміс.

Окрім запаху, звісно, мені постійно доводиться кидати все і бігти відтирати плями, по 10 разів на день прати одяг, адже якщо він залежиться, буде ще гірше.

Я вже не кажу про килими, матраци і ковдри, подушки. Чоловік цього просто не розуміє. А моя боротьба з горщиком поки нічого не дає, син категорично не хоче на нього сідати, ні за яких обставин, що робити, як боротися з своїми чоловіками, може в когось таке вже було?

You cannot copy content of this page