Недарма кажуть, що рано чи пізно все таємне стає явним. Про підвищення зарплати дізналася моя дружина…

Коли я тільки починав зустрічатися зі своєю коханою, то вона відразу ж попередила мене, що мати в неї сувора. Мовляв, краще нічого зайвого не ляпнути, коли ми будемо знайомитися.

Наші стосунки розвивалися дуже бурхливо, і вже за кілька тижнів я сидів за святковим столом у коханої вдома. Я щойно закінчив університет і стажувався у компанії свого дядька.

Мама дівчини мене завалила питаннями щодо майбутнього, а я, якщо чесно, про все це не думав. З горем навпіл ми розійшлися, але осад у мене залишився. І неспроста, бо теща ще не раз заговорить зі мною про гроші.

Після весілля ми вирішили якийсь час пожити разом з тещею. Дружина аргументувала це тим, що так ми швидше зберемо гроші на свою квартиру. Я був не проти, бо думав, що життя під одним дахом буде легким.

Але проблеми почалися майже одразу ж. Мама дружини взяла під свій контроль сімейний бюджет. І мене про це, звісно, ніхто не запитав. Розмовляти з тещею було марно.

Вона затикала мені рота тим, що я ще недосвідчений і в грошах нічого не тямлю, але зовсім скоро я почав заробляти більше. Тоді-то з’явилася нова проблема. Не стало мого батька, а моя мама ледь-ледь зводила кінці з кінцями.

Їй було важко і фізично, і морально. Батько до останнього ходив на роботу, вона його й доконала, а мама вже кілька років хворіла і через це працювати просто не могла. Тому тепер мені потрібно допомагати їй грошима.

Спочатку я віддавав їй частину своєї зарплати, і домашні про це знали, але тещі дуже не подобалося, що я, як вона висловлюється, виносив гроші з сім’ї. Як би я не намагався пояснити їй, що іншого виходу немає, вона не розуміла.

Потім, коли мені вкотре підняли зарплату, я про це не сказав ні дружині, ні тещі. Виходило давати мамі більше грошей. Я навіть зміг відправити її в санаторій підлікуватися і відпочити.

Недарма кажуть, що рано чи пізно все таємне стає явним. Про підвищення зарплати дізналася моя дружина. Вона влаштувала мені скандал, мовляв, я їй брешу і не довіряю, а коли я розповів, чому так вчинив, вона ще більше розлютилася.

Виявилося, її теж бісить, що я допомагаю своїй мамі. Мовляв, не така вже вона стара і хвора, щоб сидіти на шиї в дорослого сина. Тоді не витримав уже я. Нагадав, що її мама теж не працює і сидить на моїй шиї.

Дружині мої звинувачення не сподобалися настільки, що вона виставила мене за двері і сказала йти ночувати до “улюбленої матусі”. Мене це сильно зачепило.

Ось уже тиждень я живу з мамою і не розумію, що робити далі. Мені здавалося, що моя дружина розуміє мене. Але вона, як і раніше, підтримує позицію своєї матері. Який взагалі сенс у таких стосунках?

You cannot copy content of this page