Неозброєним оком видно, що в дитини надмірна вага. Я спостерігала за нею весь день. Дівчинка постійно їсть, у рухливі ігри майже не грає…

Я не з тих бабусь, що вічно пурхають навколо своїх онуків, ніби в їхньому житті більше немає інших справ. Я свою онучку дуже люблю, але бачимося ми не дуже часто, оскільки в мене своє життя, а в неї – своє.

Та й живе вона з батьками і моєю свахою. Не буду ж я постійно до них приїжджати! Загалом, ніхто ніколи й не висував мені претензій із цього приводу. До недавнього часу, коли ми зустрілися на сімейному застіллі.

Після приїзду я відразу помітила, як онука погладшала. Їй лише три роки, а животик уже надутий, ніби вона разом із батьком щовечора п’є пінне. Неозброєним оком видно, що в дитини надмірна вага.

Я спостерігала за нею весь день. Дівчинка постійно їсть, у рухливі ігри майже не грає, просто тому що не може. Хіба це нормально? Надвечір я не витримала і почала відбирати в неї печиво і цукерки.

Коли це помітила сваха, почався справжній кошмар. Не пригадаю, коли востаннє так лаялася. Та все без толку! Тому в нашу сварку вплуталася моя донька, яка, до речі, теж набрала пристойно.

Вона почала звинувачувати мене в тому, що я все життя її обмежувала в їжі. І в неї з’явилися комплекси. Чудово! Але в дитини будуть комплекси з приводу зайвої ваги, якщо не почати робити з цим щось уже зараз.

Дитині через кілька років йти до школи. З такими темпами доведеться возити дитину на навчання на візку, бо сама ходити вона вже не зможе. Невже батьки цього не розуміють? Хоча чому я дивуюся.

Дивишся на всіх і бачиш сімейство колобків. Я не розумію, чому не можна вивчити, чим можна годувати дитину, а чим не можна. Чому на обідньому столі постійно поповнюється ваза з цукерками і печивом, а не з фруктами?

Я не помітила, щоб малеча хоча б іноді пила просту чисту воду. Замість цього самі лише газовані напої та пакетовані соки. Дитина не знає міри, їй усе дозволяють і спускають із рук.

Ким виросте ця дівчинка, якщо не зайнятися її харчуванням і вихованням уже зараз? Усе це я намагалася донести до доньки і свахи, але вони мене не розуміли. Дивилися на мене так, ніби я експонат на виставці.

Звичайно, мені майже 60 років, а я маю чудовий вигляд. Я струнка, адже перебуваю в постійному русі. Як і раніше, займаюся йогою і їжджу на велосипеді. Харчування у мене рослинне і чисте.

Ніяких смажених і жирних страв, а ще я ходжу до косметолога. Моя сваха не така, і я не засуджую її. Це тільки її вибір. Але я не хочу, щоб це стосувалося дитини. Невже так важко це зрозуміти?

You cannot copy content of this page