Невістка забрала дитину і переїхала до батьків. Тепер возить дитя в школу звідти

Моя невістка зібралася подавати на розлучення, і я до сих пір в себе прийти не можу. Нормальна сім’я, є 9-річна дитина.

А вона каже, що втомилася. Втомилася стояти біля плити! Ніби це подвиг якийсь. І що, тепер дитина без батька буде рости?

Мій Андрійко і Валентина одружилися ще 10 років тому. Живуть в квартирі, яку я сама ще колись отримала в спадок. Обидва при роботі. Син добре заробляє, з ранку до вечора пропадає на заводі, тому побутові справи лягають на невістку. Це правда.

Але які там в однокімнатній квартирі справи? Пропилососити? Або речі в пральну машину покласти?

Валентина каже, що вся справа в готуванні. Після роботи їй і дитину потрібно зі школи забрати, і в супермаркет забігти, і вечерю приготувати, щоб сім’ю нагодувати.

Так, вона часто скаржилася, що багато часу проводить біля плити. Але скільки разів я заглядала в холодильник, а нічого приготовленого особливо і не бачила. При цьому Валентина скаржиться, що чоловік їсть за трьох. Андрюша у мене і правда чоловік видний, колишній спортсмен. Він любить добре поїсти.

У робочі дні він тільки снідає і вечеряє. Після роботи може з’їсти і гарнір з м’ясцем, і салат, і суп. Поп’є чаю з бутербродами або пиріжками. А перед сном йде знову на кухню. Швидкий обмін речовин. Якщо не перекусить, то не засне. Але хіба це проблема?

Невістка пробувала готувати з запасом, щоб вистачало на пару днів. Але якщо в будинку є щось смачненьке, то Андрій і серед ночі може прокинутися, щоб ще раз на кухню сходити. Це для нього звична справа. А в результаті на ранок уже нічого не залишається. Потрібно готувати знову.

Тому Валентині доводиться вранці в будь-якому випадку стояти біля плити. Син не їстиме швидкі сніданки, йогурти або фрукти. Вважає, що це і не їжа зовсім. Вранці потрібно щось гаряче, ситне і калорійне. Як і на вечерю.

Сам же готувати не хоче. Ображається, коли пізно повертається додому, а їсти особливо нічого. Тим більше коли дружина вже весь вечір вдома сидить. Її такий підхід, виявляється, не влаштовує.

Я спочатку навіть думала, що вона жартує. Але все виявилося серйозно. Невістка забрала дитину і переїхала до батьків. Тепер возить дитя в школу звідти. А я навіть не знаю, як тепер їм допомогти.

You cannot copy content of this page