Невістка згодна не продавати будинок, де живуть і збираються жити сини і куди вона не вклала жодної копійки. Вона натомість вимагає, щоб її чоловік або свекруха купили їй трикімнатну квартиру…

Чоловіка моєї подруги скосила хвороба, коли йому й тридцяти не виповнилося, попри відчайдушні зусилля медиків і рідних. Подрузі тоді двадцять п’ять років було, донечці – п’ять, а сину тільки три. Не в силах розплатитися з боргами, вдова вирішила поїхати на заробітки за кордон.

Діти жили з її батьками. Було пекельно важко доглядати за людьми похилого віку, возитися з дітьми, майже не знаючи мови і весь час думаючи про своїх малюків і батьків. Але поступово чужий світ став привітнішим, люди – ближчими і зрозумілішими, а через п’ять років вона зустріла чоловіка.

Він теж втратив дружину і залишився з п’ятирічним сином. Хлопчик прикипів до моєї подруги, а та – до кароокого чомучки… Вони й досі щасливі разом, живуть дружною сім’єю, хоч обійшлося без кришталевої туфельки. Подружжя незабаром забрало до себе дітей і батьків моєї подруги.

Вона, будучи хорошим економістом, спочатку допомагала чоловікові вести бізнес, а коли народилися двійнята, більше опікувалася дітьми і домом. Її старша донька теж захопилася економікою, працює у фірмі вітчима, одружена з місцевим хлопцем, а ось її син вирішив жити на батьківщині.

Одружився з однокурсницею, прожили разом двадцять років, їхні близнюки дорослі вже, теж двадцятирічні. Невістка подруги одразу ж захотіла жити не в батьківській двушці, а в приватному будинку. Подруга не була в захваті від невістки, але заважати не стала.

Її син з дружиною продав подаровану матір’ю квартиру, дідівський спадок у передмісті й почав будувати будинок мрії. Виручених коштів не вистачило, адже були маленькі діти, юні батьки закінчували університет. Син брав усі підробітки, що підверталися, а мама невістки допомагала з малюками.

Моя подруга оплачували молодим орендовану квартиру. Дізнавшись, що необхідних для завершення будівництва грошей не вистачає, вона одразу переказав суму, якої бракує…Будинок вийшов дуже гарний. Кілька років після новосілля пара впивалася простором будинку і двору, саду.

Невістка з головою поринула в облаштування гнізда, потім зайнялася собою, латиноамериканськими танцями. Сину ж було цікаво працювати з кожним проектом, а на дозвіллі він займається рафтингом або дайвінгом. Але кілька останніх років не кличе дружину у поїздки, бо їй незатишно на природі…

І ось дружина подала на розлучення. Моя подруга прийняла звістку спокійно. Це їхнє життя. Але в питаннях поділу майна виникло неприємно делікатне питання. Невістка згодна не продавати будинок, де живуть і збираються жити сини і куди вона не вклала жодної копійки.

Вона натомість вимагає, щоб її чоловік або свекруха купили їй трикімнатну квартиру в престижному будинку… Ось тут моя подруга жахнулася: квартиру своєї бабусі невістка вберегла від продажу, коли будували будинок. Її чоловік зробив там ремонт, і вона здавала житло, забезпечуючи свої хобі.

Коли син озвучив вимогу своєї дружини, то у моєї подруги ледь мало очі з орбіт не викотилися. Як вона не подумала, що себе мала вписати замовницею будівництва будинку, а потім оформити дарчу на сина? Просто не могла уявити, що в невістка на таке піде. І що тепер з усім цим робити

You cannot copy content of this page