Родинні історії

Незважаючи на трьох дітей, моя знайома сказала чоловікові за неї не переживати та йти в іншу родину

Знаю я одну по-справжньому мудру жінку. Потрапила вона в ситуацію не найприємнішу. Проте вийшла з гордістю та справжньою переможницею. Виявилося, що її чоловік має сім’ю на стороні. Та не просто сім’ю… Але все по порядку.

Жили вони із чоловіком душа в душу. Вона сиділа з третьою дитиною вдома у той час, а він заробляв важкою працею. А з часом став він довше на роботі засиджуватися і в незрозумілі відрядження їздити. Дружина зрозуміла, що щось негаразд. Влаштовувати галасливий скандал не стала, але почала за чоловіком пильніше спостерігати.

Ось уже й застала його з телефоном, що переписується з кимось sms. І після чергової «наради» знайшла дивної довжини волосся на піджаку, проте виду не подала. А ще почала помічати, що чоловік почав швидше втомлюватись. Ходить по хаті як сонна муха і ніби спить на ходу.

І ось на прогулянці молодший син зачепився за щось і впав. Лежить на асфальті та сльози ллє. А чоловік підходить до нього і каже:

— Ну, чого плачеш? Вставай, Вадиме.

І все б нічого, та тільки сина їх звали Вова. Дружина відразу помітила, посміялася про себе, але вказувати на помилку не стала.

Час минав, а чоловікові ставало все гірше і гірше. Того й дивись впаде від утоми. І якось дружина зглянулася над ним та й спитала про все прямо. У чоловіка спочатку волосся дибки стало від проникливості дружини. А потім він розплакався і все розповів. І про те, що у нього сім’я на стороні, і про те, що нещодавно у його коханки народилися двійнята. Одного з малюків і звали Вадим.

Незважаючи на трьох дітей, моя знайома сказала чоловікові за неї не переживати та йти в іншу родину. Він і пішов. Та тільки за місяць повернувся з валізами назад. Виявилось, що ті діти і не від нього зовсім.

Вам також має сподобатись...